Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy @Brazil Munster wrzuce zdjęcia jak się coś zmieni, póki co leci sobie dalej plant, daje dawki typu 10ml bloom 2ml pk, 4ml top-max, czasem trochę calmagu a czasem cannazym.

Jakiś nowo zarejestrowany typek wrzucił link, ja cię tylko oznaczyłem w jego wpisie i napisałem dla beki komentarz że to coś dla ciebie : D

bo tam był link do jakichś anonsów coś typu roksa sugerując po nazwie, ale ja w to nie kliknąłem bo strona może być podpuchą i mogą pobierać później ip od ludzi którzy kliknęli

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ok widziałem tylko w zgłoszeniach, że coś z blogiem o tematyce udostępniania innym "dupy" za mamonę, ale akuratnie taki typ kobiet nie jest dla mnie, nie jadam odpadków ze śmietników i nie korzystam z usług takiego rodzaju kobiet. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie startowałbym do tych księżniczek, bo nie chciałbym ci twojej przyszłej królowej złowić. Ty jesteś księciem tylko ty masz prawo do ręki takich księżniczek:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja nie jestem odpowiednio wysoko urodzony, jak ty, by starać się o rękę kobiet z wyższych sfer, jak tamte panie z linku. :D Ta też jaja sobie robię, zjarany jestem, to nie spina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy spoko : D

Ja nic o związku nie wspominałem, tylko myślałem że cie zaciekawi może na 1 noc jakbyś sobie zamówił z tej strony

mi to podejrzanie wygląda, czasem jakiś typ na czacie pyta czy ktoś ma zioło sprzedać

Myślisz że to jakaś akcja?

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że nie ma aktualizacji

Szczytów jest sporo. Średnio to puchnie, jeszcze zostało trochę czasu jakieś 2 tygodnie do pełnych 90 dni, ale najwyżej dłużej potrzymam. Szkoda ze dołów nie wycinałem w ogóle bo cała moc kwitnienia idzie w całego planta zamiast w górę. Ale nie tłumaczę się już tylko lepiej będę karmił przez te ostatnie parę tygodni. 

Robię serie podlewań 8-10ml bloom 2,5 pk 4 top-max, zobaczymy co z tego wyjdzie 

IMG_20220219_201409.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Roślina potrzebuje czułości i ciepła, nie zaszkodzi delikatne głaskanie listków. Na noc sprawdza się śpiewanie kołysanek, a w dzień coś szybszego, jakieś takie jamajskie rytmy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...