Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Spadnie thc, jak zaczną przejrzewać, ale by zaczęły przejrzewać, najpierw by musiały w pełni dojrzeć, czyli byś musiał przespać moment, jak bursztyn zdobywa przewagę i czekać na 100 % bursztynu, dalejj nie tnąc. Spokojnie możesz jeszcze trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to dobrze, kurde już się bałem że kosa jutro wjedzie 😄

Nie wszędzie jest zielono, część liści częściowo jest pożartych, ale gdybym się cofnął w czasie, nie zrobiłbym tego lepiej. Lałem naprawdę sporo nawozów a i tak było mało. Na tą roślinę weszło do tej pory koło 400ml bio-blooma, niedługo skończy się ostatnia butelka, top-maxa już nie mam, pk 13-14 zostało dużo ale jego leje konsekwentnie, staram się nie przekraczać 2,5 ml bo to nawóz mineralny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ta jest dobrze, nie masz się czym martwić, jesteś na finiszu, to że zjadło liście to normalne, ważne by ich za szybko za mocno nie wyjadło, u ciebie wcześniej był taki problem, a teraz go nie ma, karm dobrze i doczekasz do takiego poziomu bursztynu, jaki chcesz mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

119 dni ogólnie, a kwitnie 92, nie raz widzisz uprawy po 120-130 tym bardziej że to sezon

przy niższych temperaturach szybciej dochodzą, ja nie jestem w stanie zejść z 28 stopni

 

dodatkowo od początku aż do teraz nie wyciąłem ani jednej gałązki jak Boga kocham 😄

nie licząc oczywiście toppingu i fim u

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam specjalista nie jestem ale skoro koles zajmuje sie tym nacodzien przez wiele lat i do tego legalnie to musi miec o tym pojecie. W tej ksiazce jest wykres kiedy jest tez szczyt. No i trzeba wzisc pod uwage ze kazdy dotyk odrazu robi na roslinie bursztyny w tym miejscu. WIec powinno sie sprawdzac w miejscu w ktorym nie byla dotykana. No i tak jak napisane, Ze pozniejsze zbiory nie daja juz wiekszych topow. rosna one do pewnego momentu i potem juz tylko dojrzewanie. zreszta jak z kazdym owocem. 

Obys trafil idealnie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego wynika, że jak ktoś chce mieć 100% bursztynów to może iść na skróty i wymacać planta 😄

ja staram się nie dotykać topów, jednak czasem się zdarza zahaczyć przy wyciąganiu uschniętych liści z dołu

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz W tym wypadku macanie zacząłbym już od początków wega, by kosić w 2 tygodniu kwitnienia. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...