Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy wiesz dobrze ile miałem roślin w boxie z każdej po 20-45g zbierałem w zależności od rośliny, bo uprawa nie wyszła 😄

Lepiej mniej roślin a dobrze zrobić uprawę. Od początku roku zwapowałem w sumie około 50g tematu, bo miałem 140g z 6 roślin 😄

przy czym jeden plant był w 1 litrowej doniczce więc z niego najmniej wyszło

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ta ziomku, ja się z tobą drażniłem, to były w pewnej części takie jaja. Wiem, że sporo zebrałeś, wyluzuj. Zjarany jestem, jeszcze się do tego napiłem, wkręcałem ci w pewnych kwestiach, ale to były żarty. Wiesz, że cię szanuje i traktuje, jak ziomka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  wiem spoko ja też żartowałem z tym iq, myśle ze większość normalnych ludzi przekracza 100. Ja popijam piwo konopne i właśnie odpalam wapa, skończyłem trymować, te popcorny już olałem (nie dosłownie 😄) wrzuciłem do słoika popcorny z listkami nieotrymowanymi że tak powiem , może na nalewkę byłyby dobre

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Nie no, co ty , nie tłumacz się, masz rację mam poniżej tej setki, ale niech to zostanie między nami, weź tam nie rozpowiedz u siebie na wiosce, ok? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie ma komu opowiadać trochę tu cicho, wylądowałem na Uralu w okolicach przełęczy Diatłowa :DD

najbliższa ludność to Mansowie, którzy pewnie nie wiedzę że istnieje coś takiego jak iq

Załóż fotorelkę lepiej a nie gadaj głupot, ja można powiedzieć że 2 fotorelki zrobiłem tylko jednej z nich nie udokumentowałem

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz To podaj adres, chętnie zamieszkam, lubię spokój, u mnie teraz coraz większy tłok, aż nie raz ciężko się przepchnąć, a narodu obcojęzycznego sporo, ale jak na razie to ludzie pokojowi, ale to w większości kobiety i dzieci, i oby tak pozostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Dzięki, podałeś mi liczby do Matrixa, tylko po to tutaj siedziałem, abyś wreszcie je od ciebie wydobyć, właśnie mi się udało, haa, wygrałem, a ty przegrałeś Neo-Janusz.:D

Klucz to 73.79168139528002, 54.50595836182753 już wpisuje, pozdrów ode mnie Morfeusza KlausKörner. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nikt nie zgadł, 143g po wc, po odciśnięciu z wody i 3 dniach dosyć intensywnego suszenia ale jeszcze się musi dosuszyć więc straci na wadze wrzuce na końcu wynik z wagi żeby nie było że kłamie

Myślę że finalnie wyjdzie coś koło 110-120 ale poczekajmy, w każdym bądź razie jestem zadowolony mega w chuj, bo wiem że 100+ pyknie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz

lst.jpg

Co zrobiłeś z tą rośliną wykorzeniłeś już?

Sypałeś mikoryzę?

Trzeba taką zostawić i nie podlewać, aż się misiem pokryje.

To mikoryza współpracująca z konopią

02-22-22.thumb.jpg.48441a9b9cb2df8dc1944a6ddb7b7717.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, konopny_janusz napisał:

stary to już dawno do śmieci poleciało 😄

Mistrzuniu nie wywala się takich dobrodziejstw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...