Jump to content

mirecki

Elita
 • Content Count

  1,786
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

mirecki last won the day on September 27 2023

mirecki had the most liked content!

Community Reputation

741 Doskonała

6 Followers

About mirecki

 • Rank
  Mistrz konopny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Grzechoczący Grzechotnik w tym roku odpuszczam sobie całkowicie uprawę ale wrócę do tego i będzie to już tylko indoor. Owszem masz rację, bez pH i EC przepadnę.
 2. @Grzechoczący Grzechotnik ja też mieszałem organike z mineralnymi i szło elegancko. Z 3 tyg przed kosą 0 nawozów i temacik czyściutki. @Toster nie ryzykował bym aż tak na 1 roślinę. Jak masz możliwość to zaatakuj na 3 bo różnie bywa. 50l sporo jak na 1 roślinę ale miejsca na korzenie sporo będzie to na pewno.
 3. @matisongoku123 możliwe, że miałeś temat z dodatkiem. No chyba że swój własny to nic takiego nie powinno być.
 4. @tomarax70 ziemi nasyp aż pod same listki i będzie luksus 😃 ja w tym roku chyba rezygnuje jednak z out
 5. @tomarax70 daj lampę niżej i podsyp ziemią bo robią się już koszykarki z nich.
 6. @Tester przypuszczam, że nawiązuje do tego, iż automaty to czerwiec a nie połowa kwietnia.
 7. @D.R.H.S. Jak chcesz mieć chociaż wgląd na to co dzieje się na Twoim spocie to zainwestuj w fotopułapkę. Miałem taką i uwierz mi że jak dostawałem foty to aż oczy otwierałem ze zdumienia co tam łaziło ;D @ananas_arbuz możesz np kupić sobie kilka prętów gwintowanych, do tego łączniki. Wbijasz pręt na np 60-70cm w glebę i dołączasz pozostały pręt. Robisz sobie coś w rodzaju słupków ogrodzeniowych i do tego drut wiązałkowy i masz prowizoryczne ogrodzenie na np 130 cm. Sarna w to nie wejdzie ani nic, w środku hukinol i masz spokój.
 8. @ananas_arbuz nocą musisz. Ja np woziłem na spota w deszczu na taczkach ;D miałem pewność, że nikogo nie spotkam i nikt mnie nie zobaczy
 9. @WBB używam hukinola. Sadziłem na terytorium saren, hukinol był dosłownie obok krzaka a i tak wjebały. Następny krzak był może z 4m dalej to już nie ruszyły. @ananas_arbuz jak już chcesz tam sadzić to najlepiej mechaniczne zabezpieczenie (siatka).
 10. mirecki

  Zaczynam hodowlę

  @joahim99 ja tam nie ubolewam nad tym. Czyste forum bez zbędnych rzeczy, samo mięcho. A jak bd jakaś reklama seed banku czy tego typu rzeczy też mi nie będzie to przeszkadzało.
 11. @Eloelo1000 chodziło mi o to, że jak grzejnik grzeje to szybciej odparuje woda z donicy i docelowo roślinka uschnie ale z tego co widzę, to kot już zrobił swoje.
 12. @Zielone krainy jakie wyszukiwarki?
 13. A przed wiadrem, zadzwonić po tumbe ;D ale to musi siekać, ja bym to w ciastko wsadził i kaplica ;D
 14. @mlodybosss wydaje się być spoko. Popatrz za śladami zwierząt. Kup sb Tester gleby na paskach i sprawdź jakie pH ma gleba. Jak słabe to albo podnosić albo( najwygodniej) wykopać dołek i tam dać porządną glebę (biobizz albo canna) i w tedy uprawa będzie bardzo łatwa i efektywna. Na sam początek byłaby to najlepsza decyzja.
 15. mirecki

  Nawozy

  @outdor azofoske na vega (dajesz troszeczkę, dosłownie szczyte), dolomit na stabilizację pH a ja flo to kup sobie zwykły np aptus topbooster i do tego super pk od aptusa. To wszystko w opakowaniach 100ml. Wystarczy Ci na 2 sezony spokojnie przy tej ilości. Dolomit z 3-4kg. Azofoski też jak naj mniej. Snackol na ślimaki (4-5kg). To na początek drogi ci wystarczy. Jak lecisz na automatach to nawet azofoski nie trzeba Ci. Daj więcej info jaki masz plan na to
×
×
 • Create New...