Jump to content

mirecki

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mirecki last won the day on February 7

mirecki had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About mirecki

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @ChinQuan a jaki masz box? Ja przy 50x60x130 mam mieszający, wyciągając i na dole wlot pasywny i śmiga wszystko bez problemu, jedynie wiatrak jest dosyć słyszalny ale robię odprowadzenie rurą spiro izolowaną z perforacją i powinno wygłuszyć. Pomyśl z o tym.
 2. I mam lst. Podlałem 1,5l wody ( hesi super vit + tnt +pH Perfect od advanced na ok 1/3 zalecanej dawki na dzień dobry). Co do poprzednich zdjęć to problemem była za nisko lampa. Uważacie że na tym liściu wychodzi deficyt azotu?
 3. Ja takiej szparki pozbyłem się doklejając uszczelkę taką jak do futryn czy okien i problem z głowy. Weź te kable wywal i daj z zewnątrz boxa bo na wegu musisz mieć te 70/80% wilgotności (mój błąd kosztował mnie przepaleniem kabla i wywalaniem korków). Też mam tą odmianę kupioną i nie jest to automat ale chyba na out poleci w tym roku. Powodzenia 😃💪
 4. @Andi mam teraz ok 67%, ściany boxa są wilgotne, wentylacja śmiga, mieszający też ciągle działa. Dałem lampę ok 10 cm wyżej bo przeszło mi przez myśl że to to może być problem. Jutro leci lst i podleje już wodą z hesi tnt.
 5. Ratujcie mi dupsko bo nie wiem co robić 😭 jeśli chodzi o warunki w boxie to są prawie książkowe ( co prawda 65% wilgotności ale dojdzie i więcej) White window auto.
 6. @Tester ona miała 25 lat 😂 więc nowa będzie lepsza 😃 tylko te listki mnie martwią.
 7. @Tester do zdjęcia światło wyłączyłem bo chciałem żeby to było lepiej widoczne. Muszę nową farelke kupić bo tą co miałem to po 4 godzinach grzania zaczęła się topić więc na razie nadal 24/0.
 8. Liście zaczynają się minimalnie podwijać do góry. Czytałem że może im być za gorąco ale temperatura stała 25,5 i prawie 60% wilgotności powietrza. Podlałem je wczoraj wodą (1,5l + 1 kropla hesi super vit) i dzisiaj około południa było spoko a teraz pod wieczór coś takiego zaobserwowałem, czy może przedobrzyłem? 🤔 17 dzień życia, planuję na dniach zacząć lst.
 9. @Bimbrownik w pt nawodnie je tak jak należy ale wydaje mi się że jak na razie jest ok ale dzięki za radę 💪
 10. Panny na dzień numer 15. Udało mi się ogarnąć temperaturę w nocy więc przechodzę na 18/6. Doszły mi witaminki więc pewnie koło piątku zacznę od ok 1/3 dawki Hesi tnt+Hesi Super Vit +Advanced pH Perfect. Miałem 2 dni postoju bez światła bo zaczęły mi się kable palić przy wentylatorze (przypuszczam mój błąd przy pierwszym montażu) ale już wszystko wróciło do normy. Pozdro!
 11. mirecki

  Hps + led

  @Cedzik wymienić mogę 😜 bo to jako doświetlanie na flo 😜
 12. mirecki

  Hps + led

  Kupiłem 2 ledowe żarówki(15w,1200lm) i jedno mnie zastanawia, mianowicie barwa ciepła. Wybrałem tą o barwie 3000k ,dobra będzie ta barwa do hps (2000k)czy nie?
 13. Nie popali mi rośliny jak bym dał podwójną dawkę? Niby nieszkodliwy jest.
×
×
 • Create New...