Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy dobry pomysł, czemu nie, pomnożę jeszcze końcowy wynik przez twoje IQ i nie będę miał palenia 😄

żart 😄

a tu lst 😄

lst.jpg

 

taki mech na dole już się pojawiał, korzeń wypieprzam nie robię nalewki nie chce mi się

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie mnóż przez moje iq , bo nie pomieścisz tematu w domu, a jak nie w domu, to w swojej głowie,  przerosłoby cię to:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie miałbyś palenia, jak byś musiał dzielić,  a nie mnożyć, jakbyś pomnożył to cała twoja wieś, by tego palenia nie pomieściła :D Miliardy tony palenia , twoja wieś z kosmosu wyglądałaby, jak góra większa od Mount Everestu. Trzeba byłoby zmienić spojrzenie na koronę świata. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja ci nie każę niczego mnożyć przez swoje własne osiągnięcia, jakbyś miał użyć takiego mnożnika to się zgodzę, że wyjdzie zero :D Luz , ładny plon kumpel , zobaczymy , co faktycznie wyjdzie na wadzę, jak już zważysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale nie zmieniaj tematu ja mnożyłem przez twoje iq jakie wynosi null 0 zero 😄 no zobaczy się z fartem 😄

@Zielone krainy w sumie dzięki bo mam 3 miejsce pod względem największej ilości przeglądnięć fotorelki więc coś tam osiągnąłem 😄

na 1 miejscu jest @420Dominik420, na drugim @wesolybudda

obraz.thumb.png.e23c96d4045b554c802bcc2f6ca28c5c.png

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Dobra mnóż przez co chcesz, nawet przez ilość pcheł na swoim grzbiecie, a to już wyjdą duże ilości wtedy, ale nie ma to znaczenia, ważne by palenie miało moc, a nie było słabe , jak ty, bo takiego leszcza to sam byś nie chciał :D Jaja kumpel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jestem myśliwcem, a nie byle śmigłowcem, ja latam tylko na odpowiedniej mieszance, jaka ma wielką moc, nie na jakimś grzybicznym gównie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  no to jak wrzucisz grzyby do tej zupy to masz nie dość że smak to jeszcze moc

15 minutes ago, Zielone krainy said:

@konopny_janusz  Jestem myśliwcem, a nie byle śmigłowcem, ja latam tylko na odpowiedniej mieszance, jaka ma wielką moc, nie na jakimś grzybicznym gównie:D

nie jesteś myśliwcem tylko pilotem drona bezzałogowego, kiedyś o tym pisaliśmy 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No normalne, że będziesz się cieszył z 20 g, bo na więcej liczyć nie możesz :D Już ostatni żart, chyba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...