Jump to content

wesolybudda

Members
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Neutral

About wesolybudda

 • Rank
  Wie coraz więcej

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Przemol8521 kojarzysz ile mialy cm? Bo mój mimo że młodszy to mam wrażenie że coś niski. Rzucę fotkę to ocen jak to wyglądalo dla porównania 😉 fota z przed tygodnia Aha no i widziałem że nie oszczędzałeś icb i fryzjer byl zrobiony elegancko 😉 nie wiem czy nie wygolic ich bardziej. Ciekaw że masz porównanie z gorilla glue. Też mam w swoim secie i zobaczymy jak to wygląda.
 2. @Seba a jak suszysz na niej w boxie to ja oslaniasz czymś przed światłem? Czy to jest w opcji kiedy jest już ciemno i wszystko sciete?
 3. @doominik a co to za suszarka? Czy ona jest wkomponowana w box?
 4. Takie przebarwienia na liściach zauważyłem. Czy to niedobory? Przenawożenie? Starość? Czy może trochę podnieść lampę? Podaje im teraz npk 2 5 8. Czyli biotabs 5-8. Candy kush 60 days grapefruit
 5. @Przemol8521 kurcze nie wyłapałem. Zacząłeś od 4 roślin a skończyłeś na 2? Czy po prostu 2 jeszcze rosną? 😉 Który to 69 Day grapefruit? Jak generalnie wrażenia z tej rośliny? U mnie dojdzie pewnie jako druga do ścinki.
 6. @Piccolo z tym drutem to mordko rób haczyk i wbijaj w ziemie. Zahaczasz galazke i wbijając haczyk przytrzymujesz naginasz ja do ziemii. To o wiele. Przyspiesza cały proces bo nie musisz nic wiązać 😉
 7. @Zielone krainy wg producenta roślina ma być gotowa w 70 dni a ma prawie 60 więc pewnie masz rację że 2 tygodnie jeszcze zostały 😉
 8. Co powiecie o trichomach sour monstera? Można przybliży z zdjęcie i powinno być je widać. Chciałbym ścinać jak będzie 30% bursztynu. Myślicie ze dużo zostało?
 9. @Ivery słyszałem właśnie o podlewaniu z miodem. Kiedy i jaka mieszankę z tego robić?
 10. Dzień 56 Jeszcze daleko do ścinki. Obstawiam że pewnie jeszcze z 3 tyg a te topy pięknie puchna! Jako druga pewnie będzie 60 Day graoefruit więc Mozna zobaczyć jaki to ładny nabity top właściwie jeden z 4 głównych.
 11. @przemiły czytałem i wynika z tego że temperatura dla mj nie może być wyższa niż 150st. Ale ja się zastanawiałem tak bardziej kulinarnie co się może stać z masłem jak będzie gotowane w zdecydowanie wyższej temperaturze.
 12. Powiem wam że zrobiłem sobie wczoraj kakao do którego dodałem parę łyżek tego specyfiku i cóż. Do było tylko smaczne kakao. Ewidentnie to masełko poczeka na resztę. Z ciekawości czy temperatura 95st jest dobra do gotowania tych krzaków z masłem?
×
×
 • Create New...