Jump to content

KlausKörner

Elita
 • Content Count

  1,563
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

KlausKörner last won the day on October 13

KlausKörner had the most liked content!

Community Reputation

622 Doskonała

3 Followers

About KlausKörner

 • Rank
  Mistrz konopny

Recent Profile Visitors

670 profile views
 1. Ten ostatni to podopny do tego u mnie, wiotki dziad.
 2. Może za tydzień i tu się poprawi, na razie zaczął kwitnąć, w tym tygodniu jakoś. Nie przykładam do niego uwagi za bardzo, rośnie niech rośnie, zgaduję że bardzo ciepło i światło lubny jest, producent zalecał klimat tropikalny, więc może za słabo go doświetlam. Stoi w rogu boxa pod 120w na 12/12. Rzecz w tym, że mam inne automaty, i one sobie świetnie radzą na 12/12.
 3. @Tomaszszym słabiutko. Bardzo wiotki, i wiatraki i galezie, kwitnie po woli.
 4. Bzdura. Odpowiednio przygotujesz olej neem, zrobisz zabiegi porządnie i nie ma prawa być ziemiorek ani przędziorków. Dokładnie tak, namaści ziemię. Dorosłe przestaną żerować i się rozmnażać a nowe się nie wyklują, a jeśli się jakies wyklują to już nie zdolne do żeru.
 5. No jak musisz to musisz. Za wcześnie, sporo za wcześnie,ale jak mus...
 6. @Karolin11 Nikt ci nie będzie w sądzie badań robił, tzn, sąd nie skieruje cię na takie badania,bo są procesowo chybione,nic nie wnoszą ich wyniki do sprawy. Sąd zasądza takie badania sam ale w innych okolicznościach, na wniosek strony prawie nigdy. Jak nie chodzisz na profilaktykę uzależnień itd itp to nie ma co się martwic. Natomiast gdybys miała kuratelę sądową, co do opieki nad nieletnim/ą to bywa ,ze kurator może o takie badania wnioskować, jeśli ma podejrzenia i taką chęć. Wszystko zależy w jakim charakterze toczy się obecne postępowanie
 7. Przy wilgotności 85-95% to ta lampa długo nie pociągnie. Już zmniejsz tą wilgotność. Liśćmi się nie przejmuj.
 8. Z tą wilgotnościa to zacznij już coś robić, topy od wilgoci nie spuchną, ewentualnie w pleśń obrosną. A włoski, takie mają być. Thc roślina już od dawna produkuje
 9. To daj na razie terra Flores. Tam jest npk 2 2 4 i 0,5 magnezu to tyle co ma cana magnez w jednej dawce, więc powinno być ok, terra Flores możesz dać i 2-3 razy z rzedu co podlanie.
 10. @Dobry_Człowiek! Jak ja ci dziękuję, że przecierasz szlaki, bo już wiem, że pierdole to dwc ,aż tyle czasu wolnego nie mam... a mało brakowało abym się wpakował, nie było akurat nikogo na forum aby mnie podkręcił, bo chciałem budować już dwa miechy temu.
 11. Ukorzenia z odstaw calmag daj pełna dawkę i też odstaw, zacznij zwiększać dawkę syropu na bloom
 12. Dopadła je ruda szmata. Szpachla i lakier tyle ci zostało. Calmag nalej po 200%dawki i zostaw w spokoju, pk możesz dołożyć. Zakwas trochę glebę. Bliżej 6 pH trzymaj Co masz za witaminy na flo?
 13. @Piotr111111 Piotruś nie swiruj. Normalne ma te liście takie jak powinna. Zoataw w spokoju to za tydzień będzie miała 10 następnych.
×
×
 • Create New...