Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ziomek , jak na skręconego leda i tak dałem ci moim zdaniem optymalne i prawie maksymalne dawki, możesz je podkręcać, ale na własne ryzyko, wiele się nie stanie, ale chyba nie ma sensu wędrować od kłopotu do kłopotu? No ale twoja sprawa, ty kumpel tu rządzisz, bo to twoja uprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No stary ja ci tego nie mierzyłem miernikiem ec, lepiej dać mniej niż więcej, a i tak ci zalecałem dawać więcej niż sam chciałeś dawać, a że roślina tak pod tym ledem wystrzeliła to już miej pretensje do jej genetyki i treningu jaki jej zrobiłeś. ;) Rób, jak uważasz. Ja ci powiedziałem, co bym zrobił u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy chodziło mi o starsze planty, tamte dawki dla żadnej rośliny nie wystarczały bo i tak się wyjadły

no ale może były poblokowane nie wiadomo

kiedyś lałem wszystko na oko, po pół zakrętki pk, blooma i grow też od zakrętki były odmierzane i jakoś szła uprawa

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykręciłem marsa na 100% pierdolić to, co wyjdzie to wyjdzie. W ogóle to najniższy plant jak dotąd jaki uprawiałem. Na oko będzie mieć może z 30 - 35cm nie licząc doniczki

 

IMG_20220116_200300.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Jak ona się nadal mocno wyjada ziomek, jak masz to uzupełnić nawozami to lej ostro, ale nie masz miernika ec , więc nie wiem, jak to ci finalnie wyjdzie. Ja mówiąc o ograniczeniu jej światła miałem na myśli jej przystopowanie, by mniej jadła, i by łatwiej było uzupełnić braki, a dalej dawka światła na 70 % nie jest za mała, bo roślina jest w początkowej fazie kwitnienia, a nie zaawansowanej. Jednak rób, jak uważasz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx może nagram kurde filmik że leje te nawozy wartości odmierzam strzykawką 5ml, może podróbkę nawozów dostałem z Chin

@Zielone krainy może adoptujesz tą roślinę dokończysz uprawe i podzielimy się pół na pół

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz He jakby był legal to bym ją zrobił i większość byś sobie wziął, ale część byśmy przeznaczyli na cele charytatywne, czyli na pomoc dla ludzi na forum, jacy mają mało palenia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niedobory magnezu, leje calmag normalnie i zero reakcji
Jakoś dojdą ale przez przesuszenie jakiegoś pierdolca dostały 
271703994_628749124911563_8443200741347218131_n.thumb.jpg.a07af781647d03a76105904676a197f6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy spoko, a są tu tacy w ogóle co mają mało palenia? Myślę że większość już zapasy porobiła i pochowała się w schronach, bo zbliża się bomba kobaltowa 😄

@Adin40 skąd wiesz że to tylko magnez, ja bym nie był tego taki pewien, widać że masz trochę dużo azotu, ale może pk jej brakuje, albo nie może go pobrać z jakiegoś powodu skoro to liście od góry planta

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...