Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy mam już planta z jaśniejszymi liśćmi, zobaczę jak napuchnie i porównam sobie. Swoją drogą ile go trzymać jeszcze, z miesiąc i dojdzie? Czy dłużej. Na niego plan jest taki jak pisałem raz woda, raz 2ml pk 4ml bloom

 

IMG_20211224_220605.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ziomek wiesz, jak to działa , jak obserwujesz roślinę, by wiedzieć, co jej nalać i w jakim stężeniu, tak samo, jak chodzi o gotowość do zbioru i trichomy, będzie ci się z nimi wszystko zgadzało to kosa, a ile to potrwa to zależy czego chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tą Future trzymam do końca ile to będzie możliwe, podobnie jak 2 pozostałe w boxie LSD i tą jedną która jest najmłodsza, cel to jak najwięcej brązu, chyba że plecha wjedzie i coś namiesza. Skittlez i Violator kush mam tak o na rozśmieszenie, wyluzowanie się z resztą to były nasionka w gratisie które dostałem więc najmniej ich szkoda 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Uważaj głównie na LSD , bo ładnie wygląda , lst uznaje za w pełni udane, teraz tylko nie zawal kwitnienia i będziesz miał, co zbierać, tylko nie zalej jej przesadnie nawozami, niech ci sama pokaże, że chce jeść, nie śpiesz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  tylko kurde nie mogę zaniedbać fosforu i potasu ze względu na to, że jest naładowana azotem, azot też jej potrzebny do budowania łodyg liści itd : D

stopniowo zwiększać dawkę bloom aż dojdzie do 4ml i później wleci kombinacja bloom 4ml i pk zaczynając od 0,5, później 1, dalej 1,5 aż w końcu 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Działaj zobaczymy, ja głównie polegam na obserwacji, nic sobie z góry nie ustalam, ale najpierw patrzę na roślinę, widzę, jak wygląda i jak jej czegoś brakuje to jej to daje, daje nie raz więcej, ale gdy widzę, że jest w stanie tylko w miarę bezpiecznie przyjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@onyx  Dałby radę z takim wegiem, ale musiałby zrobić wszystko prawie idealnie, wtedy może 100g, by wyszło, jak je długo na kwitnieniu potrzyma, ale będzie ciężko raczej. Prędzej coś 75 g, jak i tak dobrze pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak nic nie zawalisz, masz 24 szczyty, jak dobrze liczę, więc 100 g może wyjść, ale to wymagałoby precyzji przy nawożeniu, a ec miernika nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale za to mam tabele. Tylko jest jeden duży minus, ona nie uwzględnia w diecie pk 13 14 od plagron a jedynie wszystko od biobizz, a nie mam tych dwóch rzeczy bio heaven oraz bio alg a mix, ale w tym tygodniu jestem w stanie się w te specyfiki zaopatrzyć 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Tabele nie są miarodajne niestety, bo w przypadku roślin liczy się genetyka i indywidualne uwarunkowania danej rośliny, a także warunki, w jakich rośnie. Kup miernik ec, po mierniku ph to podstawowy zakup, jak chcesz myśleć o dużym i dobrym jakościowo plonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy do tej pory plant jeszcze nie narzekał, myślę że styczeń zweryfikuje co z niego wyrośnie i ile się będzie można z niego spodziewać 

@Udyr no to jest najdroższe z tych rzeczy. Myślę czy w ogóle jest sens podawać pk 13 14 od plagrona bez miernika EC i zaburzać rytm rozwoju planta. Chyba z niego zrezygnuje, czysta organika będzie 

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...