Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Dałeś, jak dałeś w sumie też może być, poczekaj na reakcje, ale one pewnie będą potrzebowały dalszego nawożenia, bo są mocno wyssane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx czy ja wiem, zbiorów i tak doczekam co najwyżej mniej zbiorę z planta. Dlatego mam ich więcej. Wc już się robi koło 45-50g suszu już mam a finalnie wyjdzie koło 150g zakładając że po 34g zbiorę z każdej (Future i 2x lsd), do tego mam tą najmłodszą LSD z jakiej spodziewam się minimum 50g a ile wyjdzie to się zobaczy. Więc myślę że do 200 dobije 

@Zielone krainy co jeśli reakcji nie będzie żadnej? 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy co podlanie będzie nawóz w zawyzonej dawce, tego jeszcze nie grałem, może coś się poprawi. Już i tak więcej nie mam do stracenia, a pożarte liście już się nie naprawią i nie staną się nagle zielone co najwyżej zobaczę czy topy puchną. A niektóre z nich mają długość dwóch dłoni złączonych jedna pod drugą 

Zauważyłem zależność, czym top jest większy tym ma więcej lisci uszkodzonych 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Tylko znowu w drugą stronę nie przesadź, by nie popalić ich bardziej. Jednak jak na razie możesz lać bez obaw. Kiedy ty im kosę chcesz robić , długo masz zamiar trzymać czy byle do mleka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  To git, na tej, jaką wczoraj ściąłem 30 % bursztynu nie będzie, ale tą, jaka została w szafce na około 30 % wyprowadzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy pewnie teraz masz więcej bo topy bardziej zbite

Sylwester kurde spędzę w domu bo mam omikrona chyba, nie idę z tym do szpitala bo mnie tam jeszcze zamkną wtedy koniec z uprawą 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak ci nic wielkiego nie jest to siedź w domu, chyba że potrzebujesz tlenu, jak nie to nie ma sensu. Z tego, co pamiętam jesteś zaszczepiony, więc teoretycznie powinieneś przejść w miarę lekko.

Zbite są , ale patrz na porównanie, te topy też nie są, jakoś mało zbite, bo 95 dni na kwitnieniu były. Porównaj i powiedz, gdzie jest więcej według ciebie. Taka zabawa. Potem, jak zważę zobaczymy czy trafiłeś.

1.

purple haze.JPG

2.

girl.JPG

3.

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no bez dwóch zdań dużo lepiej wyglądają topy z 3 zdjęcia, może to tak wygląda bo ułożyłeś najlepsze obok siebie z rzędzie. I też, mniej na nich liści co jest akurat na plus 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No zgodzę się, pierwsze zdjęcie to równe 150 g suchego po wysuszeniu, drugie to 70 g po wysuszeniu, ile typujesz, że jest na trzecim zdjęciu?

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No tak wyszło pierwsze, to niby miało być Purple hazę, ale przez błąd seedbanku zasadziłem coś innego, a było to Orange Bud, bo nawet nie spojrzałem wtedy na nazwę na opakowaniu, bo uznałem, że skoro powiedziałem, że chce 10 nasion Purple hazę to je dostałem, a dostałem 5 nasion Purple haze i 5 nasion Orange Bud i zasadziłem Orange Bud, nie patrząc na nazwę na opakowaniu, ale to nie ważne.

Masz tu gramature Orange Bud, jaką uznawałem za Purple haze.

Purple Haze waga.jpg

Ta druga to druga to Girl Scout Cookis:

Girl scout cookis 70 g.JPG

Podobnie, jak ty typuje, że obecnie 100 g nie przekroczy, ale coś na 90 + stawiam, ale zobaczymy.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie to wyszło 😉 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...