Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie, jak na 320 m3/h  to nie, ja mam 150 m3/h stary w suszarce zamontowany i ma 46 db. W szafce uprawnej mam cichszy, 197 m3/h i 22 db.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Raczej wentylatora kanałowego o mocy takiej, jak potrzebujesz i z poziomem hałasu poniżej 22 db nie znajdziesz, a przynajmniej sam nic takiego nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no to zostaje mniejszy box 60x60 i wysokość koło 80-90cm w zupełności będzie wystarczać dla własnych potrzeb. Teraz mam szafę 2 metry na wysokość, w takiej ciężej jest o dobrą wymianę powietrza

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No to, jak uważasz, w sumie 60x60 cm to 0,36 m2, więc spokojnie ci wystarczy, ja mam powierzchnie 0,32 m2, i jak na moje potrzeby to aż nad to z niej wyciągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a jaką masz wysokość boxa?

 

Myślałem nad czymś takim, ale kurde 70cm może się okazać za mało. Wrzuciłbym tam 2 rośliny i trenował by rozwijały się w poziomie. Duży plus jak dla mnie to to że taki growbox jest kompaktowy, nie wygląda jak szafa

obraz.png.74d05dd6ee60fe4f52aeb678cc91f6c3.png

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  no to czegoś do 100 cm będę szukał. Przy 160 cm to już się szafa robi.

@Udyr nie będę już z meblami kombinował, postawię na gotowe rozwiązanie, growbox razem z wentylacją, lampę jedynie będę miał swoją, ewentualnie mars ts1000

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ten byłby spoko, jakbym nie miał szafki zrobionej, a miałbym kupować namiot to brałbym coś takiego:

https://www.top-growshop.pl/product-pol-259-Box-Uprawowy-Dark-Propagator-90-R4-00-90x60xh98.html

Jest 1 dzień z hakiem obniżka 94 zł taniej, normalnie 470 zł, a teraz 376 zł. Wymiary 90x60x98 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  nawet bez obniżki spoko cena, powierzchnia jeszcze większa 0,54, ale Warszawa jak już będę miał jechać po niego to bym brał od razu z wentylacją, chyba by mi tam doradzili co i jak. Fajnie by też było żeby cały system wentylacyjny nie wychodził poza namiot, nie wiem czy przy takiej wysokości jest to możliwe 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Na pewno ci doradzą, sklep jest w miarę blisko stadionu narodowego i jest dość dobrze wyposażony, bywałem w nim osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ja mam ziomek w szafce tylko wentylator wyciągający, rura i filtr węglowy są na zewnątrz, ale tak musiało być, bo jakbym dał filtr węglowy do środka na mojej powierzchni to za dużo miejsca, by mi zjadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja bym to wolał w środku upchać, ale jak nie będzie wyboru to trudno, ewentualnie wezmę boxa o wysokości 120 cm nie wiem czy takie robią, chociaż gdzieś już takie widziałem

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak abstrahując od waszej rozmowy i już nie mogę się doczekać by spróbować tego LSD i zastanawiam się czy faktycznie ono jest takie mocne i jest trochę inaczej niż zazwyczaj czy faza jest jak zwykły indoor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...