Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  A zmieści ci się to LSD na miejsce skittlez? Jak się rozrośnie, a ma dobrze Lst zrobione , to może się mocno rozkrzaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no właśnie nie zmieści się, ale jak coś pokombinuje to może może 

@Udyr dla clu048 zalecanym prądem jest właśnie coś koło 1A. Dodatkowo mam chłodzenie wentylatorkiem na górze radiatora. Myślę że żywotność im tak szybko nie spadnie bo całość grzeje się mniej niż ts1000. 

Z tego violator kush chyba gówno będzie praktycznie wszystkie liście popalone uschnięte itd. to jego też zetnę końcem roku. I już się zmieści LSD

IMG_20211222_203318.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr tutaj głównie chodzi o chłodzenie. Nie przekroczyłem ani temperatury ani też prądu zalecanego jakim jest 1080 mA. Panel już przeszedł jedną uprawę i diody po przejściu tej uprawy świecą na tyle dobrze ze różnica między nową diodą a tą która przeszła przez uprawę jest niezauważalna. Podejrzewam że sprawność mogła spać ale są to wartości rzędu kilku, kilkunastu setnych procenta 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy najlepiej sprawdza się według mnie w uprawie lecieć jednym schematem. Raz jak się coś zepsuje to ciężko wybrnąć z tego.

Mam np takiego planta. Kompletnie nie wiem co mu dolega. Nie sądzę żeby go azot blokował na tyle żeby nie chciał puchnąć szybciej. Liście nie są jakieś ciemne, jak dla mnie w sam raz. Może przez wcześniejsze błędy ma jakieś zwolnione tempo którego już nie da się przyspieszyć. Zrobię teraz ze wszystkimi chyba tak że jedno podlanie woda + 1ml pk, kolejne podlanie woda + 3ml bio bloom + 1ml pk. I tak do ścinki na końcu 2 tygodnie sama woda. Calyczas niby domagają się pk a przecież go dostają.. 

IMG_20211222_213150.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Rośliny często wymagają indywidualnego podejścia do każdej z osobna, bo zaważa na tym choćby genetyka, dlatego ja nie leje rośliną wszystkim jednakowo, bo jedną bym popalił, a drugiej byłoby za mało. Rośliny wymagają zastanowienia nad ich stanem i działania adekwatnego do ich indywidualnych potrzeb. Zjada się od góry, mało bloom i pk, tej spokojnie można dać z 4 ml bloom i 2 ml pk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to większość plantów u mnie zjada się od góry właśnie. Nigdy nie dawałem jeszcze 4ml blooma i 2ml pk, raczej ostrożnie wszystko. To jutro robię podlanie 4ml bloom i 2ml pk, a następne sama woda i tak w kółko aż do ściny 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Poczekaj ten tydzień, coś tam kosić miałeś, to wykosisz, a coś możesz zamienić miejscami, w sensie to LSD dać do boxa pod ts 1000 , a jakąś gorszą roślinę wstawić do boxa , w jakim teraz jest LSD. Tylko musiałbyś doniczkę na początku na czymś postawić, by była bliżej panelu, bo panelu nie przybliżysz ze względu na inne rośliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tylko ta gorsza roślina ma z doniczką 1,60m to lipa bo się nie zmieści. W ogóle wszystkie planty są wysokie. Najniższa jest Future ale fajnie idzie póki co 😄

A skittlez wykosze końcem roku, co ma klepnąć to klepnie ostatnio mnie tak z niej sampel klepnął że nie byłem wstanie wstać z łóżka żeby zrobić kolejnego bucha 

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  To jak są takie wysokie to będziesz musiał na czymś wysokim postawić doniczkę z LSD,  bo za wysoko dla niej będzie umiejscowiony panel, o ile będziesz ją tam wkładał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy podstawi się coś. Pod kosę pójdzie skittlez i 2x violator kush jeden w 10l doniczce i drugi w 1l doniczce. Zrobie im water curring bo nie było czasu na płukanie samą wodą 2 tygodnie. 

Nawet po tym i tak będzie problem ze zmieszczeniem lsd bo na szerokość poszła, coś pokombinuje

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster polecam bo jebło, ale ja mam to skittlez od PP (nie chce pisać pełnej nazwy sklepu z nasionkami), raczej celuj w jakieś sprawdzone zagraniczne seedbanki typu Barney's Farm, RQS, Humboldt itd. 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jakoś ją upchasz, jak już dwie wyjmiesz to trochę miejsca się zrobi. Byle dość wysoko była , bo jak dasz za nisko, to się za bardzo zacznie wyciągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no, tylko violator kush pójdzie na straty trudno będzie z niego może z 12g bo słabo spuchnął, popalone ma liście górę zjada, trudno nie dam jej szansy. 

Future szkoda mi kosić bo nie ma popalonych liści (no może parę się znajdzie) a  idzie sobie swoim tempem, ją zostawiam podlałem przed chwilą 4ml blooma i 2ml pk wszystkie planty, niech nie głodują przed świętami 

 

 

IMG_20211223_010308.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...