Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  A jakbyś zrobił supercroping to ten violator kush, by ci się nie zmieścił do tego boxa, w jakim teraz jest LSD, aby w nim doszedł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No też widziałem, no i mógłbyś tak zrobić tylko z wyczuciem, a potem czymś delikatnie zwiąż, aby się nie podniosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale wiesz, problemem tu jest też doniczka jest wysoka, więc olać to ona pójdzie na straty, a coś tam się zbierze z niej parę gram 😄

Bardziej mi zależy na tej LSD bo chce z niej iść na personal rekord 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No to trudno, to może masło z niej zrób, albo green dragon, jak ci się chce, bo tak w działaniu to będzie słaba, bo do dojrzałości jej sporo brakuje.

Z LSD może być ciekawie, bo ładnie wygląda, jak nic nie zepsujesz to wyjdzie z 75-80 g, tak typuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Przepis jest prosty najpierw dekarboksylacja zioła, a potem 1 gram suszu na 35 ml spirytusu. Potem zamykasz w ciemnym miejscu np. w słoiku z dala od promieni światła i czekasz 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, konopny_janusz napisał:

@Zielone krainy to bym musiał robić z łodygami coś takiego jak widziałem na jednym z filmików vampidruta. Tylko pytanie czy to wystarczy, musiałbym chyba w połowie łodygi łamać 

 

IMG_20211223_010800.jpg

Ja robiłem taki supercropping chyba na drugiej fotorelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz trudna sprawa, ogarniesz to jakoś ^^

Btw ja dopiero sie doczytałem ze moje krzoki 170-180 rosną i tez pizda bo namiot ma 180 minus filtr minus lampa.

Strasznie zakręcona genetyka w6glądać ma to mniej-więcej tak. Tylko ja planuje LTS 

Screenshot_20211223-145602_Chrome.jpg

Screenshot_20211223-145653_Chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK ja dzisiaj trochę chemii przypierdziele

Roztwór przygotowany 

1ml bio bloom

1ml top max

2,5ml cannazym 

0,3ml calmag 

Dodatkowo woda lekko gazowana więc CO2 😄

Ph: 6.0

Dobrowianka to zajebista woda, cokolwiek tam nie wleje pH samo się stabilizuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Udyr napisał:

@ArteK Bena na 4+ pałek, albo na procę na 2 główne 🙂

Właśnie o to mi chodzi wyciągnąc jak najwięcej odgałęzień bo taki jeden patyk to mnie nie satysfakcjonuje.

@konopny_janusz juz nie spamuje 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwitnie sobie. Jutro wlatuje pod ts1000, widać trochę popalone końcówki ale spokojnie, bio grow już odstawiłem parę tygodni temu i leci już bloom, top max zaczynając od najniższej dawki

Skittlez robię kosę jutro, nie widzę sensu czekać do końca roku violator kush też poleci w pizdu bo nieudała mi się kompletnie nie wiem czy 10g z niej zbiorę.. Nie puchnie, albo ma coś z korzeniami albo za mało lisci które już zjadła, albo skoczogonki zjadają, nie wiem, zjaram ją bo coś mleka tam jest, nie chce mi się bawić w nalewki bo kończe z alkoholem na jakiś czas 

IMG_20211224_004001.jpg

IMG_20211224_004042.jpg

Buch z wami zaraz vapka odpalam i wlatuje skittlez, nieudane uprawy uczą dużo, trzeba się nie poddawać i zapierdalać dalej 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...