Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Barney's wypełniła mi boxa więc jest git

@Zielone krainy ja jutro z wody wyjmuje topka i pod suszenie

@Udyr nie sądze, mój plant jest unikatowy, mam konto jeszcze @medyczny_janusz_only_cbd ale logowanie przez fb nie działa na tym forum już.

Każde zdjęcie jest publicznie dostępne, więc teoretycznie każdy może je pobrać i wkleić gdześ indziej.

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie wytrzymałem skróciłem wc o 1 dzień. Suszy się temat. Tym razem nie odciskalem topków z wody więc może nie będą takie spłaszczone. W ogóle mam pudełko do suszenia a w środku na siatke dałem te topki powietrze musi dmuchać na siatkę z topem czy wyciągać z niej powietrze? 

Teraz mam tak że wentylator wyciąga powietrze, nie złapie to plechy? Odległość wentylatora do siatki z topkiem jest mała na moje oko powinno być git

 

IMG_20211219_173109.jpg

IMG_20211219_173016.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Odsącz topa z wody na papierowym ręczniku, ale nie gnieć jak plasteliny, a tylko delikatnie. Jak nie odsączysz z nadmiaru wody topa, to może wejść plecha. Niech wentylator nie dmucha w topy bezpośrednio, niech wprowadza powietrze do wnętrza pudełka, ale niech nie dmucha prosto w topa, bo za szybko ci wyschnie i będzie gorszy efekt końcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy odsączyłem pobracałem topki na ręcznikach papierowych ale w środku dalej siedzi woda, czyli nie może wytłaczać powietrza? Kurde to muszę zmienić to

Czyli coś takiego? Nie powinno dmuchać bezpośrednio bo topki są niżej niż wentylator 

 

IMG_20211219_180021.jpg

IMG_20211219_180645.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ma wtłaczać powietrze, tylko by went nie był ustawiony tak, aby powietrze dmuchało bezpośrednio w topa. Ja w swojej suszarce dałem went wprowadzający na sam dół, a wyprowadzający na górę topy zaś będą wisiały po środku, tak aby nic w nie bezpośrednio nie dmuchało, ale by w pudełku był dobry przewiew powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurde to ja mam 1 wentylator do dyspozycji bo reszta poszła do boxow i na lampę. Topki są niżej niż wentylator nie powinno na nie bezpośrednio dmuchać 

Chyba 1 went powinien wystarczyć na takiego jednego małego topka

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  To może tak być, byle na topy bezpośrednio nie dmuchało, a drugi koniec boxa, jak nie ma tam wentylatora wyciągającego to niech przynajmniej będzie spory otwór,  przez jaki będzie wylatywało powietrze wypychane przez wentylator wprowadzający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja, jeszcze bez oznak kwitnięcia, boxa 0,16 wypełniło prawie w pełni 

 

IMG_20211220_215841.jpg

Jeszcze fotka poziomu na jakim znajdują się szczyty. Ma być nisko takie jest założenie. Dzisiaj poszła sama woda z dobrym pH

 

IMG_20211220_220249.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Fajnie ci wyszła, zobaczymy, jak jej pójdzie na kwitnieniu, u mnie po lst po przełączeniu szczyty mają max 50 cm, u ciebie mogą być trochę bardziej wyciągnięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ArteK chciałbym żeby była w miarę niska ale za to zbita

@onyx azotu wziąż jest dużo, teraz już grow nie będę podawać poleci bio bloom od 1ml na litr zacznę, pk wjedzie dopiero w 4 tygodniu kwitnienia 

@Zielone krainy czemu mogą być bardziej wyciągnięte? Ja tam mam 11 tys lm z tych żarówek, wolałbym żeby się nie wyciągały. Jak coś to dołożę jeszcze jedną 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Mogą się mocniej wyciągnąć, bo żarówki to żarówki, to nie jest najlepsze źródło światła dla roślin, uprawiać się da, ale bez rewelacji. Obstawiam, że trochę mocniej niż u mnie się wyciągną, u mnie poszły największe szczyty z 50 cm w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ona poleci pod ts1000 i mój led jak się miejsce zwolni bo skittlez wyciągam końcem roku 

Te dwie lampy dają 40 tys lm, świecą porównywalnie sprawdzałem "na oko" moja na pewno ma 20 tys więc ts1000 będzie mieć podobnie, czy to chińska podróbka czy nie, ciężko mi to stwierdzić 

IMG_20211222_201421.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...