Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja trzymałem do 30 dnia jedną, a do 28 dnia drugą. No i wyszły zaraz pod panel, nie musiałem robić supercropingu, jak sam nie chcesz go robić, to lada moment przełączaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  to w poniedziałek właśnie przełączam, nie mam dla niego lampy więc dokupię 2 żarówki po 2400 lm, aktualnie jest 7 tys lm,

czyli na flo będzie około 11,5 tys, powinno chyba wystarczyć? na ten moment nie widzę sensu narażać się na kupowanie ledama paczkomatem

każda żarówka oczywiście ma zdjętą "bulb" tą obudowę od góry czy jak to się tam zwie

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's przecież pisze że sama woda wczoraj poleciała, lecę zgodnie z tabelką biobizz allmix i narazie większych popaleń nie ma, w poniedziałek żegnam się z tabelą nawożenia i robię po swojemu, wlatuje pierwsze podlanie z bio-bloom i top-max w dawkach 0,5 ml na litr wody (bio-bloom miałem pomijać, ale jednak nie - pomysł jest taki że przez pierwszy miesiąc flo poleci bio-bloom + top max, a w drugim miesiącu flo odstawiam bloom i pójdzie pk13%14% + top-max), bio-grow całkowicie odstawiam do odwołania co też jest sprzeczne z tabelą ale sytuacja tego wymaga, tak samo odstawiam cannazym i oprysk rhizotonikiem.

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Dobrze wyglądają, nie wyglądają tutaj na przenawożone, ładna kolorystyka zieleń, jak dla mnie w punkt, jak na wega, więc też bym nie przesadzał z dawkami w stronę "minimalizmu" tak średnio bym z nimi jechał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Ja bym dawał na razie samo grow, bo nie kwitną, ale tak na lajcie 2,5 ml na 1 l.

Enzymy też możesz rzucić, a ukorzeniacz bym już zostawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  NIc im się nie stanie, sam zobaczysz, 2,5 ml na tym etapie może lecieć na spokojnie, ono ci ec by nie zrobiło większego niż 1,4 , jak dodasz enzym to ec podbijesz do 1,6 i tak udźwigną to, byle nie co każde podlanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Sorry ziomek , ja zapomniałem, że ty masz allmix, ja lecę na Cannie , a to zupełnie inna ziemia, jaka ma ec 1,1, a allmix to inna bajka, w jakiej ec jest ponad 2 , więc owszem skoro już siedzą w mocno nabitej ziemi nawozami, to leć według ich rozpiski, choć ja dawałem ostatnio znacznie większe ilości nawozów niż w rozpisce i jak chodzi o dążenie do celu to widzę szybsze tempo rozwoju niż u planta, jakiego delikatniej karmiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy tak wygląda na wyłączonych lampach zdjęcie zrobione z tel z lampą błyskową "fleshem". Myślałem żeby już schodzić z tego azotu właśnie i w ogóle go nie dodawać. Ale tabela mówi 1ml cały czas

IMG_20211211_223445.jpg

Nie wiem czy znowu sama woda nie powinna wjechać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak na wega kolorystyka na styk, więc faktycznie ostrożnie, bo azotu jej nie potrzeba. Może faktycznie ma sens czekać aż będzie wysysała azot razem z innymi pierwiastkami, rozjaśni się zakwitnie i wtedy polecisz z bloom i od razu wtedy dawka 2,5 ml na 1 litr i stopniowo zwiększać, gdy tylko wygląd liści rośliny na to pozwoli. Ja u siebie mam 49 dzień , a tą po prawej to bym mógł już kosić i nie byłoby słabo, a tą po lewej owszem nie mógłbym, ale leciała na niższym ec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...