Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy tak, trochę mlecznych było 

Niedługo mam badania lekarskie bo mi się kończą w pracy i muszę się ogarnąć z paleniem bo krew będą pobierać, żeby tam jakiegoś przypału nie było 

Ciężko mi to ocenić 

IMG_20211214_233203.jpg

IMG_20211214_233200.jpg

IMG_20211214_233445.jpg

IMG_20211214_233716.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Mieszane takie ,  ale mleko jakieś jest, miejscami jest go więcej, a miejscami więcej jest przeźroczystych, ale coś poczuć powinieneś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ostatnie zdjęcie jest z samego czubka praktycznie tam trochę więcej mleka, myślisz że do połowy stycznia się wyrobi  żeby chociaż z 10% bursztynu było?

kurde trzeba będzie folie ratunkową zamienić kiedyś na mylar.. koniecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Mam już ziemię kupioną, ale nawozy musiałbym uzupełnić. Z sensownych pestek mam 3 nasiona Acapulco gold z Farney's farm, więc to pewnie je będę sadził, ale zobaczę ile mi z tej uprawy wyjdzie, jak dużo to zrobię przerwę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ja sadzę chyba od razu 2 x LSD i dołoże jeszcze jedną jakąś pestkę czystej sativy jeszcze nigdy nie paliłem może warto by spróbować, wolę założyć zawsze najgorszy scenariusz, że wyjdzie mi teraz z 5-6 plantów 50g i lecieć dalej nie oglądać się za siebie, bo szkoda czasu 😄

wpadłem teraz w taki pojebany tryb niedosytu że popsułem uprawę i chce robić od zera wszystko już na normalnej ziemi i wodzie z dobrym ph, ale jednocześnie nie mogę wyrzucić tego co już jest w boxie bo czas stracony, najchętniej bym to wywalił do kosza wszystko co tam jest, 2 planty (jedna z popalonymi liśćmi, druga obok niej bez popalonych liści) coś słabo wodę piją wlewam im po litrze a wylewa się szklanka wody z obu w sumie, o tym nie pisałem ale walczę z tym póki mogę 🙂

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No spoko, jak uważasz. Ja najpierw zobaczę ile mi z tej uprawy wyjdzie, a potem na spokojnie pomyślę nad kolejną. Sativy długo kwitną, chce ci się czekać na czystą sative ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  no to kurde nie wiem, może nie czystą sativę (bo w sumie future to pół sativa pół indica więc coś tam "liznąłem" tej sativy już), ale coś, czego jeszcze nie uprawiałem jakaś inna odmiana w miarę prosta w uprawie i dająca duży plon (XL), Future np. ma w opisie plon L, SKittlez którą mam w boxie też ma plon L w opisie, nie wiem ile w tym prawdy a ile mitów 😄

 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  To Acapulco gold możesz spróbować to głównie sativa, mi został z niej już jedynie nie cały młynek palenia. Jednak u mnie kosa już blisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jeszcze się okaże na ile ci wystarczy, może się okazać, że będziesz musiał więcej wapować, by osiągnąć w miarę zadawalający stan, wtedy szybciej poleci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No ja czaję, ale ten topek dojrzały nie jest, więc może być potrzebne więcej tematu, by w ogóle coś poczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak ja kilka tygodni temu wziąłem pineapple kush z weedomatu 1 gram, wypaliłem to i poczułem zajebiste odprężenie, co pomogło mi zasnąć bezproblemowo nie bijąc się z myślami. Serio nie potrzeba mi aż takiego haju na ten moment

później poszedłem do tego samego weedomatu wziąłem Amnesie i jakość była jak przepaść w dół... w dodatku 4 nasionka (które mi nawet nie wykiełkowały), zawiodłem się i już nie biore nic z weedomatu, za 30 złotych to mam prawie żarówkę 2400 lm

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja nigdy CBD nie kupowałem, więc nic nie wiem o jakości tego palenia, ale fakt płacić za 1 g 30 zł , jakie nie ma THC to tak dla mnie średnio opłacalne, sam bym nie kupował, już bym wolał piwo kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy a @Queen Of Cookies dała 600 zł za 10gram Aurory jaka ma lekko ponad 20% THC, to wychodzi 60 zł za gram, za to masz Jagermeister 0,7l (podczas promocji) 😄

 

to co byś wybrał 10g tej Aurory czy 10 butelek 0,7 Jagermeister?

ja bym wybrał to drugie, mimo wysokiego poziomu THC Aurory, bo wiem że to pierwsze jestem w stanie stworzyć samemu, a główną ceną jest jedynie czas jaki trzeba poświęcić uprawie, ale no kurwa 10g i 600 zł to zdzieranie kasy straszne, czytałem gdzieś że te wysokie ceny są podyktowane kosztami sprowadzania tematu z Kanady, bo na jakość tego tematu medycznego są nakładane jakieś surowe kryteria

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz owszem, cena zaporowa ale weźmy pod uwagę fakt, że ta cena była podyktowana przez daną aptekę i da się kupić taniej (szczęśliwcy z innych rejonów pl nawet za nie całe 500 kupili) no ale to była jedyna apteka w „okolicy” gdzie była dostępna aurora. + mając medyczną nie srasz tak bardzo w gacie jak jedziesz z weedem pociągiem bo już raz się obsrałam jak zobaczyłam psa z psem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Za zioło nie zapłaciłbym raczej ani grosza, ja ziomek to w kiblu topie , bo mam zwykle więcej niż potrzebuje, więc obecnie nie wyobrażam sobie, abym miał za to płacić. Jak chodzi o alko to kupuje, ale nie wiem czy koniecznie Jagermeister, nigdy tego nie piłem. Za 20 zł + kupuje czteropak portera łódzkiego i więcej mi nie trzeba, każde piwo ma 9,5 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Ja nie rozumiem po co spłukiwać zioło w kiblu szkoda tematu lepiej wypalić ale spoko 😄

Posiedziałem dzisiaj nad LSD i poprawiłem LST, plan to rozciągać na boki i do gleby

 

IMG_20211215_214525.jpg

IMG_20211215_214453.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...