Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie przejmuj się, tak bywa, jeszcze nie wchłonęła widocznie tego, co dałeś, reakcja może być opóźniona, ale końcówkami powiedziała , że jej potrzeby pod względem P nie są do końca zaspokojone, ale to mała oznaka niedoboru i nie ma się czym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jutro mnie czeka niezłe przemeblowanie, ciąć resztę siatki kosić dwa planty trymować, do słoików bo do końca były nawozy, a nie planowałem tego przypadku by kosić i robić miejsce dla LSD. Dodatkowo lepiej okleić większego boxa tak by górna ścianka też miała folie 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Powodzenia, jak trzeba to trzeba, ja jestem przed kosą, więc też zabawa przede mną, ale jeszcze nie jutro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy też bym poczekał do końca roku ale nie widzę sensu czekać te parę dni, sytuacja niewiele się zmieni skittlez ma dużo mleka, violator kompletna klapa nawet nie idzie do przodu po zapodaniu 4ml blooma i 2ml pk, zblokowało ją konkretnie, dużo lisci straciła, ale do jarania będzie coś tam zadziała może, nie chce mi się jednak tego green dragona robić, 2 miesiące czekać na 100ml nalewki mi się to nie widzi 

Chyba tabela biobizz mówiła prawdę, 1ml bloom zapodaje się zaraz po przełączeniu na 12/12 a nie od momentu kiedy pojawią się preflowery, gdybym się do tego zastosował pewnie nie domagałaby się teraz fosforu 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy poszła kosa skittlez i Violator z obu jest w sumie 242g mokrego, wyjdzie suchego koło 45g. Temat siedzi w słoikach wc się robi. W skittlez znalazłem pleche małe ogniska na dwóch topach więc musiałem trochę wyciąć. Zostały 3 w boxie i jedna LSD w drugim boxie. Przeniosę jednak, będzie znacznie wyżej niż inne, może nie przeskoczą.. 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Jak śmigają po łodygach i liściach to przeskoczą, bo przejdą po roślinach,  ale to już jak uważasz. Ja kosę jednej z roślin robię w środę albo w czwartek, będzie w sumie 66-67 dni kwitnienia, a druga posiedzi sama do połowy stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy musi mieć dobrą dietę przede wszystkim i powinno być git. Następne podlanie ma samą wodą. Później już dawać pk czy jeszcze bloom + top max? Może zwiększyć dawkę czy zostać przy 1ml tak jak w tabelce? 

A nie sory, w tabelce jest ze w drugim tygodniu flo powinna już 2ml blooma dostawać 

Dawać też bio grow? Bo dawno go nie dostała a tabela mówi żeby lać po 1ml

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Na pewno ziomku ostrożnie naładowana azotem jest tak, że z N nic bym nie dawał na razie, więc nie dawałbym bloom, sama woda , jak się rozjaśni i pokaże jakieś lekkie braki P i K to wtedy dopiero, niech idzie spokojnie bez popaleń, to wyjdzie wszystko dobrze. Ja bym czekał tak na spokojnie, jak się lekko wyssa, to wtedy bloom, a na pk przyjdzie dopiero czas. Tabele tabelami, a rozsądek rozsądkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Możesz dawać, ale jest ciemna, a bloom też ma azot, braki, jakie tam się pokazały są na końcówkach i są minimalne, ja bym chwile zaczekał, ale możesz iść swoim systemem, jednak ja bym na N uważał, bo jest go dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy idę jednak z tabelą tylko nie dodaje bio grow już od momentu przełączenia na 12/12. Czyli następne podlanie sama woda, a kolejne 2ml bloom 1ml top max. Jeśli sprawdzi się ten system to już każdego następnego planta tak będę karmił

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...