Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Tabela nie uwzględnia wielu zmiennych, jakie dotyczą genetyki i indywidualnego zapotrzebowania rośliny w danych warunkach jej wzrostu, ale oczywiście też szanuje twoje zdanie i twoje podejście do uprawy.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Na razie nie ma popalonych końcówek liści. Plamy które widać są od rhizotonika którego już nie daje, korzenie i tak już wychodzą dołem doniczki. Niech się przyzwyczaja do pożerania azotu, może to przełoży się na produkcję grubszych łodyg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz jak ją otrujesz azotem to chyba szybciej rosnąć nie będzie 😕

Też mam zestaw od bio-bizz i użyłem bio grow może dwa razy. W tabeli piszą też żeby dawać bio bloom i top max. Ale można przegiąć bo te wszystkie "bio" wchłaniają się do kilku dni i nie wykorzystają tego co mają a jej się ładuje następne papu. 

Daj jej spokojnie pokazać, że jej czegoś brakuje zanim ją popalisz.

Peace ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Udyr ale ja tu lecę na swój personal rekord, ona musi lecieć szybciej niż inne. Z blooma i top maxa całkowicie rezygnuje więc azot który zgromadzi na wegu powinien jej stykać przez większość flo. Taki jest mój plan jak wyjdzie się okaże, najwyżej będzie lipa. Po przełączeniu na flo leci sama woda, po pokazaniu preflowerow 1/4 dawki pk plus woda, później 1/2, 3/4 i aż do pełnej dawki. 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Odpuść nawozy ziomek, ale twoja sprawa, bo to twoja uprawa, ja bym sobie odpuścił na tym etapie nawozy, czysta woda z dobrym ph i nic więcej, jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Widać lekkie odbarwienia, nie zaburzaj proporcji składników w ziemi przez dolewkę, bo zapłaczesz moim zdaniem. Niech roślina wykorzysta te proporcje pierwiastków, do jakich ma dostęp, a ma ich mnóstwo. Nic nie lej, jak chodzi o nawozy, woda, woda ,woda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy odbarwienia są od rhizotonika, towarzyszą plantowi od tygodnia albo półtora. Jeszcze oprysk był wtedy kiedy lampki świeciły. Niektóre Dolne liście dotykają podłoża 

To normalne że trzeba dostarczać coś nawozów żeby utrzymać EC na poziomie 2,4 bo taki jest plan a coś już azotu wyjadła 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, konopny_janusz napisał:

żeby utrzymać EC na poziomie 2,4

Mówisz o ziemi czy wodzie do podlewania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i tak wysoki poziom, możesz tak zablokować roślinę, przy takich stężeniach robi się flusha co miesiąc.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ważniak właśnie dlatego chcę zrezygnować z grow i bloom po przełączeniu które nastąpi za 12 dni. Wtedy tylko woda, później pk zaczynając od 1/4 dawki

Więc w sumie teraz dwa czyste podlania i ostatnie grow 1ml później już na czysto 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Nie chodzi o odbarwienia od rhizotonika, masz na szczytach żółć, widać to wyraźnie, roślina nie przyswaja pierwiastków optymalnie, nie ma równowagi pierwiastków w ziemi, jak chodzi o ten etap rozwoju, ale oczywiście, ja na siłę w nic już nie ingeruje, twoja uprawa i baw się, jak tylko chcesz. Blokujesz ją z każdym nieprzemyślanym ruchem, ale to już twój problem, sam zobaczysz, co będzie się działo dalej, jak będziesz dalej lał nawozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No , a ja widzę, ale mniejsza z tym może nie mam racji, ale uprawa sama udowodni, kto miał, a kto racji nie miał, jak dalej będziesz szedł tą drogą, jaką idziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy

zycie życie 
belfrem ruzgą... 
prywatnym
pamiętnikiem
 w te rany włóż no ...
dotknij krwawiącą tętnice
 
dalej ide
 jestem tego kreatorem nigdy nie ma za późno
 każdy wpierdol nie poszedł tu na próżno 
wyjebałem paranoje ukształtowałem zbroje życie dające do myślenia jak odbicie niech pierdolą gnoje....
 widząc różnice określam co jest 
wydobywam wreszcie swoje 
zwoje ukryte charakteru liście szykuje jak w iglice 
te naboje 
tej żyletki ręke daje 
niezdławicie a chuj mnie to
 wyjebane czy to rozkminicie

że jestem łysym chamem tylko moje zasady wnb a wasze wyklepane milkną

założenia są nie pokonane chyba że schize włożycie w założenia w które uwierzycie to jest pojebane.... zachowanie przyodziane bólu strojem przez te wszystkie nawałnicee duchowy projekt mógł zostac titaniciem to gdzie bym nie przywitał brzasku słonca wiem gdzie ide i po co nocą z ziomkiem zbijam dzide niema konca jesli go nie widze chodź mącą całość odbioru krótkie chwile niepomoże diler nie ma wzoru! malujemy zycie bez kolorów bo zaciskamy wite jak życ jak iść przez te drogi nieprzebyte są rzeczy względne pełne tych wględności wyłóż pyte na to nie ma litości za ten dramt marży tobie nie zapłacą

chcesz bierz
 to na klate 
chyba że ktoś śmie
  chce użyc ciebie ewidentnie 
jako szmate 
jesli sam zechcesz to pękniesz pod napięciem
a więc zatem
nieee ma że tak zejde 
zamzięcie
to jest piękne 
ale życie takie 
że nie latasz tylko za swoimi potrzebami w rytmie tip top
 bo trza czasem za nierodzonym bratem 
i jeszcze jedno gdybyśmy tylko byli kierowani myślowymi
obrazami które już są same w sobie pogrzebami 
to odrazu mozesz wyjść i jebnąc drzwiami załamany 
co ty kurwa z tymi pytaniami 
powiem ci to głosem moich psychik przez nie poszarganych
że te stany do niczego nie prowadzą
bo pokolenia w nich znikają
doskonale wiem to że dla ciebie pewnie jeszcze te głowy
tylko ci gadają paluszkiem machają
gówno wiedzą
i niech spierdalają
bo zbyt zrzędzą

😂

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...