Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Nagrywałeś kiedyś coś , czy piszesz jedynie teksty ? Ja kiedyś coś tam nawijałem ale to były " dawne" dzieje.

Napiszę ci zwrotkę na spontanie.

 

Sadzę, uprawiam i na koniec ścinam

później swoje palenie do waporyzatora nabijam

każda uprawa u mnie musi mieć swój idealny finał

i obyś wszystko dobrze zrobił, a będziesz miał swój chillout

uprawa u mnie leci do celu, jak bilardowa bila

jaką do właściwego otworu precyzyjnie wbijam

nie rozdrabniam się na drobne z prawdą też się nie rozmijam

do zbiorów została u mnie jeszcze tylko chwila

nie mam herm , więc nic niczego u mnie nie zapyla,

w zdrowych roślinach tkwi wielka siła.

 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy pisałem tylko teksty ale tak dla jaj 😄

Kupiłem cbd i znalazłem 3 nasiona. Pojebane. Na opakowaniu jest skład: suszone trymowane kwiaty feminizowanych krzewów konopii. A dostałem herme chyba.. Myślałem że jak place 30 zł za gram to chociaż jakość tego cbd jest 

 

IMG_20211205_171207.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Może faktycznie herma, jak bierze na wymioty, albo po prostu źle wysuszona i nie wyczyszczona z nawozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner jak myślisz przypierdolić tu pk 13 14? Jutro podlanie i się zastanawiam jaka dawka. Nic z azotem nie mogę lać. Bez miernika EC jest chujnia 

 

IMG_20211206_120026.jpg

Tu jest ten w 1 l doniczce, jeszcze słabo napuchnal. Z półtora miecha mu pewnie zostało i tak wyjdzie ponad 110 dni

 

IMG_20211206_120227.jpg

A tu masz skittlez 

 

IMG_20211206_120518.jpg

Albo poczekam na @Zielone krainy niech się wypowie. Ja tam nie umiem oceniać plantów po kolorze liści

Wiem tylko ze mają dużo azotu, ale chyba nie na tyle żeby je całkiem odcięło 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tu nic nie dawał, a jeśli to pół pk13/14 i magnez ewentualnie ale nie wiem co tam wcześniej było lane. Im po prostu czasu potrzeba, niestety. Ja nie widzę powodu aby coś im teraz lac. Nalać jeszcze zdążysz, ciach wymieszasz nawóz i nalejesz. Po liściach będziesz widział, zacznie się wyjadać to będziesz lal. One rosną normal nie. Nie za wolno, na początku może tak było ale teraz myślę że ok. 

Tego w 1l doniczce, tzn gdybyś co jarać nie miał, to jeden szczyt przed świętami możesz uciachać, na bank cię poklepie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Azot moim zdaniem je jeszcze blokuje, bo za ciemne, masz lekkie pazurki, a związku z tym, ja bym lał wodę, niech się wyssają jeszcze z tego, co mają, a mają tego sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy czyli muszą się wyssać z azotu bo nie wiem czy im nie brakuje pk w tej chwili i tego nijak nie sprawdzę 

@Zielone krainy @KlausKörner tu np lekko różowieją liście na topku. Mogę uznać ze nie trzeba pk? 

 

IMG_20211206_191811.jpg

Albo tutaj. Też mogę uznać ze nie trzeba pk a to jest od nawozów raczej? 

 

IMG_20211206_192017.jpg

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Popalona i przyblokowana nadmiarem azotu, jakąś małą wartość pk mógłbyś im wlać, a do tego calmag bym dał, ale teraz moim zdaniem przede wszystkim powinny wyciągnąć nadmiar azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy kurde łatwiej jest dopilnować mniej roślin. Tu każda nie dość że ma inną ziemię, jedna biobizz, druga westland trzecia target z marketu, na dodatek dosypałem na górę kiedyś wszystkim po 1-2l allmixa o czym już pisałem 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Ja to ziomek wiem, przecież na ostatniej uprawie miałem 6 sztuk, a teraz tylko dwie sztuki i uprawa jest teraz prostotą i zabawą, łatwiejszej uprawy od tej jeszcze nie miałem, 5 minut wieczorem przy plantach , zamykam i zapominam o nich do następnego razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...