Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy @Tomaszszym to ile im dać? Polećcie coś bo nie mam miernika EC nijak nie sprawdzę

Do dyspozycji mam bio bloom pk1314 top max bio grow cannazym i calmag

@Tomaszszym ja we wcześniejszej uprawie lałem po pół zakrętki pk 13 14 nawet nie odmierzalem 😄

@Zielone krainy tam by się wszystkim przydało dać większe EC 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  No im większa roślina, tym wiadomo, że więcej wody i nawozów będzie potrzebowała, aby się wyżywić. Masz więcej szczytów ode mnie, u mnie roślina, jaką będę kosił prawdopodobnie jutro, ( o ile dobrze policzyłem) ma 16 szczytów, ale już 3 małe topy z niej uciąłem , by mieć, co jarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ale ty miałeś też ponad 20 szczytów chyba tylko ucinales odgałęzienia do których mało światła docierało 

@onyx najgorsze jest to że i tak pewnie plant sobie wybierze kilka szczytów które wypierdolą do góry przeganiając inne i to wszystko tak równiutko nie pójdzie jakbym chciał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz To wymieniaj, jak trzeba, aby mieć czyste palenie, ja zobaczę, ale nie chce mi się wc robić, więc raczej sobie odpuszczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx nie wali sianem jak się nie zepsuje później suszenia. Przetestowałem to na sampelku. Miałem wyjście mogłem normalnie suszyć ale nie zrobiłem 2 tyg płukania samą wodą bo szybko musiałem ciąć że względu że LSD musiała mieć miejsce w boxie. Przynajmniej nie będzie płuc targać 

@Zielone krainy jutro kupię demineralizowana bo mi się skończyła muszę kranowe lać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak masz dużo bursztynów to ja bym nie robił ma twoim miejscu, ja wcześniej musiałem kosić i choć trochę też chciałem zwiększyć moc. Moc skittlez jest dla mnie zadowalająca, sampelek po wc fajnie otula do snu 😄

Jednak mam wątpliwości co do mocy violator kush, zobacze co to z tego będzie 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Druga roślina posiedzi do 30-40 % bursztynu, a ta jaką ścinam jutro, lub góra pojutrze ma pełne mleko i bursztynu na jakieś 15- 20 %, więc mocy poprawiać nie chce, jak w smaku będzie ok to zostawiam, jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...