Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Piszą że brak fosforu tak się objawia.

2 minuty temu, Zielone krainy napisał:

@Lasir Nie no, jak zdolna jest uśmiercić kaktusa, to marna szansa na powodzenie z konopiom :D

Rzekłbym, żadnych szans :)Ma za to wiele innych talentów :) w kuchni-niezastąpiona.to mi wystarcza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir No to świetnie, ważne, że sam jesteś ze swojej żony zadowolony, nie każdy musi być growerem, czasami wystarczy w domu dobry kucharz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy Zrobiłem z niej teraz typową kurę domową :) a to nie tak.ma wiele sprawności które kocham ale ciesze się że schabowy się jej boi i się jej słucha :)ja pale, zonka robi gastro :)

Nie zdążyłem napisać że piękny masz ten box :)

Zżera mnie zazdrość jak tu niektóre relacje oglądam.Na szczęscie nie ta toksyczna tylko ta motywująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir  No to się dogadujecie i uzupełniacie wzajemnie, a o to w związku chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygodę dobrą zacznę jak doprowadzę uprawę do końca z jakimś miłym rezultatem :) 

W dniu 26/10/2021 o 22:22, Zielone krainy napisał:

@Dobry_Człowiek!  Dałem sobie spokój ze Scrogiem, bo i tak wyjdzie więcej niż bym chciał, a wnioskuje to po tym, jak wypełniły mi powierzchnie uprawą. Chciałem góra 150 g, a już teraz wnioskuje, że wyjdzie więcej niż chciałem, bo po Lst, Fim i Topping zajmują prawie tak dużo powierzchni uprawnej w boxie, jak wcześniej 4 rośliny, jakie były bez Lst i miały trening Fim zrobiony na mniejszej ilości szczytów.

Chciałem góra 150... hehe.chciałbym takie problemy mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę drążył ale ciekawa sprawa hehe.

Ale kumam.sąsiedzi, wynajem, rodzice, współwięźniowie (joke) lub coś w tym stylu pewnie.

Jak się mi powiedzie w szafie to rozdam coś żeby zakląć powodzenie kolejnej uprawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Nie, ja traktują uprawę, jak zabawę, przygodę, nie czerpię z tego zysku innego, jak taki, że sobie zapalę. Nie chcę stracić wszystkiego, co mam z powodu głupoty, jak jest dla mnie czystą zabawą i przyjemnym skutkiem swoich uprawnych działań, jakie nie chciałbym, aby źle się dla mnie skończyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukrywam że chciałbym już za to nie p!acić.Mieć zawsze na wyciągnięcie ręki.Inne korzyści równiez mnie nie interesują :) kto mnie zna wie że bardzo szanuję swój spokój.

Inna sprawa że obserwacja krzaczka i jego szybkość mnie fascynuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir No to mnie rozumiesz, ja mogę mieć parę razy więcej niż potrzebuje, ale po co , by to potem spłukać w ubikacji? Wiesz ile gramów utopiłem? Popłakałbyś się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie chwasty tak mają że rosną wszędzie i szybko :)

Nawet mi nie pisz bo mi to nie da spokoju :)

Taka konspiracja że nawet rozdać ciężko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Nikomu nie rozdaje , tylko na własny użytek i nic więcej, jak nikt nie wie, to jesteś bezpieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I niech to się stanie kropką bo się zgadzam.jedyna metoda która działa...

Ty już lecisz ileś czasu pewnie.w moim przypadku pierwsza szafa.Myślę że 150 by mnie dobrze nakręciło :)

Jak tak czytam to dużo nawozów lejecie.ja mam 3 takie małpki od biobizz i tyle ;)

No i CaMg oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Miałem 14 lat przerwy od zioła, wróciłem do tematu w październiku 2020 roku. Sam leje tyle nawozów ile potrzebuje roślina, bo leje to, co ona mi pokazuje, że jest jej potrzebne. 

100_3806.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszasz widze organiczne z mineralnymi.To jeszcze nie moj poziom.Ale juz wiem że musze nawozów dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir  Nie, ja lecę tylko na mineralnych, robiłem uprawy na organice, ale teraz tylko mineralne nawozy stosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś że używasz obecnie biobizz między innymi.myślałem że to organiczne nawozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Z Biobizz stosuje jedynie calmag, czyli magnez i wapń, ale uprawę robię na nawozach mineralnych, grow, bloom, stymulatory kwitnienia, ph minus wszystko jest mineralne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...