Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  Ciężko będzie tak ocenić, bo wynik końcowy zależy od wielu czynników, a nie tylko od tego, z jakiej firmy produktów się korzysta, bo pewnie niewiele będą odbiegały od siebie. Ja sobie takie , a nie inne wybrałem, ale nie twierdze, że są najlepsze w swoim rodzaju, na innych dedykowanych też uzyskasz dobre rezultaty.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Usunąłem kilkanaście szczytów, jakie słabo rokowały, ale i tak , jak na dwie rośliny to powierzchnia 0,32 m2 jest dość szczelnie zapełniona.

let.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Krzysztof_Krzys  Rozrosła się, bo dostała więcej treningów niż ta po lewej,  ale tak jest mocniej rozbudowana, jak chodzi o szczyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

15 dzień kwitnienia, raczej już nic z nimi nie będę specjalnie kombinował, co miało zostać wycięte, to wycięte zostało.

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Lecą szybko i precyzyjnie do obfitych zbiorów. 17 dzień kwitnienia, jakie się rozpędza.

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem na dwóch krzaczkach czerwone łodygi tak jak tutaj na zdjęciach i powiem Wam szczerze ze poza kolorem to nic złego sie nie działo bo rosły dalej w Swoim tempie i nie wpłynęło to jakoś negatywnie na krzaki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mleczyk Ciekawe skojarzenie,  ja takiego szczypiorku jeszcze nie widziałem, jakby był do kupienia legalnie w sklepie życie byłoby odrobinę łatwiejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ważniak  Wyciąłem szczyty , jakie uznałem za niepotrzebne, a liście zrzuca sama, jak je wyssie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  One ziomku na tym zdjęciu są dopiero na 17 dniu kwitnienia, jeszcze z 60 dni kwitnienia przed nimi. Niektóre powoli wchodzą w fiolet, ale to dopiero początek kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy przeglądam te topki i stwierdzam fakt ze te perflowery wyjebało tak jak po danonku po terminie? 😁 masz ręke do kwiatów.

60 dni? Zapomnij o 150g bedzie zapas 🙈

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  No idą dość szybko, wystarczy im dać to czego potrzebują, aby leciały przed siebie szybkim tempem, ale jeszcze długa droga przed nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Nie bardzo, bo do Sylwka to by miały 69 dni kwitnienia, a mam w planie trzymać gdzieś blisko 80 dnia kwitnienia, bo chce bursztynu, może nie w przewadze, ale tak z 30-40 %.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...