Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@KlausKörner Łodyga  z moich obserwacji nie wchodzi w takie barwy bez powodu i nie jest to raczej genetyczne. Ja widzę w tym, brak potasu, jaki też widać, że lekko dotyka końcówek liści, jakby się dobrze przypatrzeć, ale niedobór jest na tyle mały, że nie chce podejmować, jakiś większych działań na tym etapie.

@konopny_janusz Mało stąd pogłębiający się efekt niedoboru na łodydze, jaki zaraz przejdzie na liście. Ja leje obecnie bloom 7 ml na 1,5 l wody i tak to mało, bo zjadłaby więcej i to widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak,tak. Ono takie jest to LSD i punkt. Nie chce mi się zdjęć kopiować i dodawać.

Wejdźcie sobie na growdiaries tam jest ponad 150 fotorelacji z samego tylko LSD, 83 harvesty, gdzie ludzie mają nawozy z USA ,canady ,za astronomiczne kwoty,dawki nawozów po 15-20 ml nie raz, lampy po 1000w, zbiory po 100-200 z krzaka albo po pół kilo z uprawy i jakoś dalej fioletowe lodygi

IMG_20211028_222607.jpg

IMG_20211028_222543.jpg

@konopny_janusz nie świruj, sam się zorientować musisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@KlausKörner Tyle, źe ja LSD już uprawiałem i tego, na niektórych roślinach nie było, tutaj na tych zdjęciach na łodyżkach to widać, ale główna łodyga tego na zdjęciu nie wykazuje. Mniejsza z tym, ja lecę według swojego uznania, ale każdy może myśleć, jak chce i robić, jak uważa. Sam widzę, że roślina chce więcej pierwiastków na kwitnienie, głównie potasu, jakiego według mnie się domaga, ale nie chce teraz dawać jej większych dawek, ale prawdopodobnie, jak chodzi o potrzeby moich, to i dawka 9 ml bloom na 1,5 l byłaby dopiero dla nich satysfakcjonująca, bo LSD to roślina, jaka jest bardzo żarłoczna i popalenie jej graniczy z totalną niewiedzą na temat dawkowania nawozów.

@fxxx1337 Masz na myśli stres ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Masz inny specyfik, ja leje od Canny terra flores, tam jest 5 ml na 1 l, ale i tak to na pewnych etapach trzeba przekraczać . U mnie wlanie 7 ml na 1,5 l wodyl + dawka calmagu 1,6 ml na 1,5 l daje dopiero wartość ec na poziomie 1,7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz No i tak powinno być  w miarę w porządku. Oczywiście nie na okrągło, ale jak widać, że chcą jeść, to nie ma co ich głodzić 1 ml na 1 litr, bo to przesada w drugą stronę.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Kwitną od 9 dni. Dzisiaj dostały pierwszy raz nawóz - Plagron green sensation.

 

 

2.JPG

1.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  Tak, stosuje go dość długo i jestem z rezultatów zadowolony. Oczywiście GS to dodatek, jaki bardzo pomaga i robi swoje, ale wszystko musi być powiązane z podażą innych nawozów. Teraz będę próbował dodatkowo dodać inny stymulator, jakim jest Suger Royal,  ale jeszcze go nie stosowałem, to będzie pierwszy raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster Nie znam tych produktów, nie stosowałem ich w swojej uprawie, więc ci nic w tej kwestii nie poradzę. Ja gram tylko produktami od Plagron, Canna, Biobizz i w zasadzie to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...