Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

Ostatnie topy wyjąłem ze słoika, w jakim przechodziły water curing. Pewnie z 6 g wyjdzie.

100_4203.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Dzięki, wynik jak na dwie rośliny i powierzchnie 0,32 m2 całkiem zadowalający, a jak chodzi o mnie to przekroczył moje wstępne oczekiwania, bo liczyłem na 150 g z dwóch roślin. Mocy nowo ściętej rośliny, czyli tej , jaka miała 77 dni kwitnienia nie sprawdzałem. Ta jaką ściąłem po 66 dniach kwitnienia daje mocne, ale jeszcze nie kanapowe wrażenia, taki mocny haj, ale kontrolujesz rzeczywistość, łapiesz swoje zajawki, możesz mieć chęć rozmawiać, lub słuchać muzyki, grać, ale we wszystko się fajnie wkręcasz, nastrój jest bardzo pozytywny, umysł też zyskuje na kreatywności, ogólnie fajne palenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy rekomendacja palenia ze ślina leci.  Wiedzialem ze bedzie ponad 150, szczerze celowalem pod 270. Satysfakcja gwarancją jakości!.

U mnie 6-ego minęło 30 dni od wyjscia z ziemi, wygląda juz to lepiej od momentu przesadzenia do canny. 

Nie poddaje sie, a ze to fotoperoid to sie nie martwie najwyzej mi namiot rozwali xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Zrobiłem dzisiaj masło konopne. Dekarboksylacje robiłem w rękawie do pieczenia, by zniwelować zapach, 60 min temp 110 C.  Użyłem 45 g pokruszonych topów ( bez łodyg ) na 750 g masła 82 %. Nie odsączałem topów od masła postanowiłem zostawić topy w maśle, tylko je zbledowałem.

 

 

1.JPG

2.JPG

4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Udyr Nie chciało mi się, ale i tak zrobiłem, efekt jest świetny, a użyłem tylko 15 g masła, jedną łyżkę do zupy na trzy ciastka wielkości podstawy szklanki. Zjadłem dwa ciastka przed pójściem na trening i zaraz po treningu weszło, czyli jakoś po godzinie od zjedzenia. Haj jest bardzo fajny,  jeszcze jedno ciastko mam w lodówce, ale chyba go nie jem, bo mogłoby być za dużo, a teraz jest w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3  Tak, masło też pierwszy raz. Masło wyszło pierwsza klasa, klepie mocno, jazda taka jakby trochę bania z alkoholu, a trochę z upalenia ziołem, taka mieszanka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to spoko, zawsze nowe doznania z tej samej rośliny. Też muszę kiedyś spróbować samemu. Jadłem kiedyś ciastka od zioma, ale chyba mu nie wyszły. Każdy ostrzegał 'nie całe na raz' ale chyba dostałem zwykłe maślane bo prawie nic nie poczułem😉 kiedy start? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 Może za mało tematu twój ziomek dał, u mnie poszło 15 g topów na kostkę masła 250 g.  Co do startu to jeszcze myślę, bo trochę za dużo tematu mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3 W mojej ocenie, masło bardziej opłaca się zrobić niż green dragona, owszem green dragon swoje robi, ale masło konopne działa całkiem podobnie, a oszczędza się czas na czekaniu 2 miesięcy i oczywiście zakup kostek masła od spirytusu jest tańszy.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Ciastka na wieczór gotowe. Użyłem 31 g mała konopnego na 3 ciastka. Wczoraj zrobiłem z 15 g masła i było pięknie, więc dzisiaj będzie śmieszniej. ;)

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tester  Zamknij tą fotorelacje, jaka jest zakończona. Zasadziłem nowe pestki ruszam z nową fotorelacją jutro lub pojutrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...