Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  U siebie temperatury w nocy nie zbije do przedziału np. 19-21 C nocą, więc np. Purple Haze mi w purpurę nie weszła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Brazil Munster  Ja bym do 16 nie schodził, ale jak masz rośliny, którym służy nocą niższa temperatura to trzymałbym się przedziału 19-21 w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Zielone krainy napisał:

Wyciąłem szczyty , jakie uznałem za niepotrzebne, a liście zrzuca sama, jak je wyssie.

No właśnie te dolne niedoświetlane liście roślina zrzuca i o ile w poprzedniej uprawie u mnie były one żółte wyssane z azotu to przy obecnej odpadają lekko tylko jaśniejsze od reszty.

Jakiego koloru twoje odpadały? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ważniak  Odpadają, jak są już mocno wyssane, kolor żółtawy, z jakimiś tam akcentami innych wypłowiałych barw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

22 dzień kwitnienia. Jak na razie wszystko idzie w miarę dobrze.

 

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@mleczyk Tak mi się nie do końca kojarzą z ziołem, ale powiedzmy, że małe podobieństwo występuje, jak chodzi o początkową fazę kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  W cholerę ziomku, cieszę się, że dałem na tą uprawę zapobiegawczo wentylator wyciągający 197 m3 i filtr węglowy prima klima 250 m3, bo bez otworzenia szafki nie czuć ich w ogóle, ale jak się ją uchyli drzwiczki, to zapach szybko rozchodzi się po pokoju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy i elegancko najpierw zapachem zachęci a po buszku kopa na łeb zapodaje.😁 pierwsze pelnosezonowki ktore mi wjadą to będą wlasnie te od tego producenta.

@ArteK ale zanim to nastąpi to musze wymienić set

Strasznie lipne wykonanie. Rok posłużyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

26 Dzień kwitnienia. Jak dalej takim sprintem będą szły to kosa wypadnie przed nowym rokiem.

 

100_3789.JPG

100_3792.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK Owszem, oczywiście wiadomo, że trzeba mieć pewne minimum, jak chodzi o akcesoria, ale sprzęt to dodatek, a liczy się przede wszystkim grower i jego wiedza i umiejętność jej zastosowania w praktyce..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@ArteK  Trzeba przede wszystkim myśleć, ale owszem doświadczenie jest bardzo ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ArteK napisał:

Podstawa to doświadczenie.😋 a druga sprawa trzeba mieć też  mieć rękę do roślin.

To samo chciałem napisać.Mojej żonie kaktusy usychają, nie sądze żeby z Mary sobie poradziła.

Ja bo narazie doświadczenia nie mam żeby się wypowiadać, ale za to w kij zapału i w chooj chęci.Musze jednak coś dodać.Moim roślinom posiniały łodygi na pewnym odcinku jak je kilka dni przegłodziłem niechcący.

Screenshot_20211118-224707_Samsung Internet.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir Nie no, jak zdolna jest uśmiercić kaktusa, to marna szansa na powodzenie z konopiom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...