Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Ważniak  16 października przełączone, 23 października pojawiły się prefolwery, więc dzisiaj jest 43 dzień kwitnienia, liczony od momentu pojawienia się oznak kwitnienia. Daje im jeszcze jakoś 25-27 dni na dojście, więc kosa będzie w około 70 dniu kwitnienia. Miernik ph jest ważniejszy w ziemi, ale warto mieć obydwa, aby móc precyzyjnie ustalać mieszankę, a nie lać na oko.

@konopny_janusz To nie jest ta odmiana, jaką my mamy, to auto jest od Barney's Farm, a nie fotoperiod. Ciemne, bo naładował azotem, ale nie jest przenawożona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zielone krainy napisał:

Miernik ph jest ważniejszy w ziemi,

Mógłbyś uzasadnić?

W czym ci pomaga?

Zauważyłeś jakieś zaburzenia w pH ziemi, po czym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Ważniak Tak, miałem kiedyś problemy z ph, jakiego zła wartość utrudnia przyswajalność pierwiastków. Na pierwszej fotorelacji, jaką na tym forum prowadziłem widać ten problem chyba na 4 stronie, a doszło do tego, gdy zbytnio zbiłem ph mieszanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Podwiązałem dzisiaj szczyty, bo łodygi nie wytrzymywały ciężaru topów i się lekko kładły.

1a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3  Te linki mają wytrzymałość 180 kg, więc dadzą radę :D Ale topy nie będą miały 20 g od sztuki, w sumie z jednej rośliny wyjdzie pewnie około 80 g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3  Nierealne ziomek, nie ten rozmiar planta i nie ta grubość łodyg, nie taka wielkość doniczki itd. Tutaj największy top może mieć z 7-8 g,  Na 20 g z topa to trzeba mieć konkretną pałę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy patrzę na te topy i wydaje mi się, że będą miały więcej. Ale Twój ogród i setup, wiesz doskonale czego się spodziewać. Na temat pał się nie wypowiadam, tematyka Forum inna, ale to prawda że rozmiar ma znaczenie 🙈 joke oczywiście. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@grolsch3  Wizualnie tak na zdjęciu może wygląda, ale tam są doniczki 8 l , łodygi są w miarę cienkie, nie dożywiłyby topa 20 g. Na ostatniej uprawie posadziłem Purple haze w doniczce 1,5 l. NIe trenowałem jej specjalnie, lekko rozłożyłem ją na scrogu , główny szczyt był masywny i miał około 16 g plus takie małe topki wyszło z całej rośliny 19 g. Tutaj jest inna sytuacja, ale zobaczymy. Pozdro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

46 dzień kwitnienia, coraz mocniej wchodzą w purpurę. Ec dzisiaj dla tej po lewej 2,1, a dla tej po prawej 2,3.

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Dobry_Człowiek!  Szczerze to nie wiem, ani nie przelana ani nie przesuszona, jednak nie zajmuje sobie tym głowy, bo wszystko idzie przed siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Wrzucę wam kilka zdjęć po zgaśnięciu latarek.

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Głodne ziomku, ja bym operował pk, u mnie też zaczynają się robić głodne i od jutra zwiększam dawkę Green sensation z 1 ml na 1 l do 2 ml na 1 l , ale jak u mnie tak i u ciebie dość azotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  ostatnio pisałeś że sama woda że muszą się wyssać z azotu, delikatnie pk połowę dawki więc posłuchałem twoich rad i dałem niektórym samą wodę a niektórym 1 ml pk, a niektórym 0,5 pk + 0,8 calmag 😄

czyli teraz też tak podobnie czy zwiększyć to pk?

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...