Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Ważniak  Oczywiście smerfie wszystko obserwuje nie umyka mi żaden szczegół. Wchodzi, co każde podlanie obecnie ec ponad 2 , a ta akuratnie dostaje niższe, bo już na drugiej, co podlanie leci ec 2,3-2,4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zielone krainy napisał:

50 dzień kwitnienia. 20 dni do kosy. Dostały dzisiaj ta po lewej ec 2,1, a ta po prawej ec 2,4, bo się mocno wysysa z pierwiastków.

2.jpg

Musze przyznać że grubo tam masz 🔥🔥

Przystawił byś butelkę do nich ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Barney's Ja uprawiam na niskim boxie, topy nie są wielkie, bo nie mogę rośliny puścić swobodnie w górę, ale za to są ładnie zbite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Lasir  Dzięki ziomku, no pałki byłby znacznie większe, ale i tak jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczysz kwitnienie od preflowerów?nie od zmiany światła?

@Zielone krainy

Jest rewelacyjnie bym powiedział :)

Edytowane przez Lasir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

52 dzień kwitnienia. Ta po prawej mocno wyjada się z pierwiastków, nadawałaby się już pod kosę, ale ta po lewej potrzebuje jeszcze trochę czasu, więc je potrzymam.

 

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed  W jakim medium je trzymasz i w jakim są wieku? Tam nie ma właściwych proporcji nawozów, ona kwitnie, ma za dużo N w stosunku do P i K. No i światła też może brakować, czym jej świecisz, i na jakiej powierzchni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy zamowilem sobie ostatnio homeboxa 90x120x180 z lumatekiem 300wpro. Ziemia biobizz light mix a wyszly z ziemi 11 listopada(33 dni) ale w tym boxie sa nie wiecej niz tydzien. Dopiero to wszystko testuje i jak zrobie optymalne warunki to juz mam nasiona odlozone. Zostaje sie doszkolic

Boje sie wlasnie o to ze zbyt suzo swiatla na nia pada poniewaz mam mam ustawione na 75%mocy a odleglosc to ok 60-70 cm 

A to dlatego se jest jeszcze jedna w boksie 52 dniowa chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed  No rozumiem, ja na twoim miejscu bym się ich pozbył i zaczynał od nowa, chyba, że z tych chcesz się na nich pouczyć, bo z nich ilościowo to mało, co będzie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TheNotoriousOfWeed nie chce być chamski czy coś, sam też mam problemów od chu...olery, pewnych rzeczy nie przeskoczymy, niektórych rzeczy nie da się już naprostować, plant w fazie kwitnienia, bardzo mały wręcz karłowaty, okres indukcji pewnie miał już za sobą, więc jakbyś czasem miał miejsce weź nową pestkę zacznij od nowa a w międzyczasie dokończ uprawę tego co masz, coś tam z niej zbierzesz ale mało

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz nie musisz mnie w tym wszystkim uswiadamic bo to jasna sprawa. Moim sporym bledem byl wybor nasionek bo to sa automaty a ja dopiero zaczynam ziomus

Zobacz co napisalem wyzej. Sprzetem jestem przygotowany ale w glowie jeszcze brakuje dlatego nie wystartowalem z nowymi a mam ich z 10 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...