Skocz do zawartości
Gość Zielone krainy

2 x LSD

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

53 dzień, wygląd największych topów. Ten pierwszy już by się nadawał do ścięcia.

 

1.JPG

2.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

Zmiana planów 55 Dzień kwitnienia. Jedną z roślin, jaką widać poniżej koszę za góra 7 dni, bo jest już gotowa. Zrobiłem kartonowy box z filtrem węglowym i dwoma wentylatorami w przeznaczeniu na suszarkę, w jakiej będę suszył. Natomiast drugą roślinę potrzymam pewnie do po nowym roku, by spokojnie sobie doszła.

1.JPG

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Barney's  Miałem ci pokazać ich łodygi i rośliny w całości. Masz jedno wspólne zdjęcie, łodygi pod rośliną dotyczą tej rośliny, jaka znajduje się nad nimi.

zd.jpg

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@TheNotoriousOfWeed Bo warunki na zewnątrz, jakie wpływają na warunki w domu nie pozwalają przy podlaniu zbić w dół, jak nie są podlane to jest 50 % , ale po podlaniu przy 70 % wilgotności w domu wilgotność w boxie wylatuje na 60 %.

@Barney's Nie, wszystko jest dobrze, mam dobry przepływ powietrza, wiatrak mieszający i zabezpieczone mam rośliny środkiem ochronnym. 

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Git  Tu nie chodzi o to, że one wchodzą na panel, ale już roślina nadaje się pod kosę i nie widzę sensu dłużej tej po prawej trzymać, tym bardziej, że skończyło mi się palenie, dzisiaj tnę sampla i suszę w piekarniku, bo nie mam, co jarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...