Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

Osuszacz swoją drogą ale jak ta gęsto będzie to przewiew będzie zbyt mały. Tak czy inaczej ładował bym po wycince wentylator mieszajacy od dołu. 

Tam naprawdę trzeba zrobić ostre strzyżenie. Wyjdzie to tylko na lepsze, więcej światła dojdzie wirc więcej dojrzałych topow, i wiekszy przewiwe wiec mała szansa na plesn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Kupiłbym coś lepszego niż tapsin. Jak chodzi o osuszacz to dobry pomysł, ale też liczy się dobry przewiew, bo jak masz gąszcz, w jakim powietrze słabo krąży to pleśń i tak może cię dopaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Dobrze je wyciąłeś, wyciągają się jednak mocno, pewnie to wynik właśnie tego, że były zagłuszone i walczyły o dostęp do światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Stosunkowo cienkie łodyżki, bo roślina się wyciągnęła szukając światła, raczej większość z tych topów odpowiednio nie spuchnie, będą takie rozrzedzone, ale coś tam zbierzesz. Na przyszłość lepiej dać mniej roślin, lub wcześniej powycinać zbędne łodygi, jakie będą czerpały składniki z ziemi pobierały energie świetlną, ale nie zbudują ładnych topów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Tragedii nie będzie, coś wyciągniesz, ale lepiej by wyszło, jakbyś dał mniej, lub wcześniej wiele niepotrzebnych szczytów wyciął, by każdy szczyt miał odpowiednią przestrzeń dla swojego optymalnego rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Nauka na przyszłość, ale plon z tego będzie, byłby po prostu znacznie lepszy, jakby rośliny od początku były inaczej pokierowane, lub byłoby ich mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wydaje mi się ze zjebalem początek słabe LSD plus nie scentralizowana lampa poszły w początkowej fazie zbyt w górę skupiłem się na lemonach i odpuściłem banany tzn nie dokładałem tak ostatnim razem w drugim 3 tyg przy okazaniu płci tez robił się mi banan koczowaty po przestawieniu na środek zbił się i to ładnie tak myśle ze przy dobrych wiatrach wezmę z tych dwóch bananów to co z jednego oststnio

Te topki nie maja wagi wydają się lekkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym Za dużo ich dałeś i musiały walczyć ze sobą o światło, bo jedna zagłuszała drugą, a samo LST nie jest tu problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...