Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  Logicznie da się zrobić coś w sposób pozbawiony błędów, ale nie każdy jest do tego zdolny. Są odkrywcy, jacy wynajdują w każdej dziedzinie, jakieś unikalne rozwiązania, na jakie nie wpadł nikt przed nimi i to oni stają się pionierami, od jakich na dany czas nie ma nikogo lepszego. Ja nie twierdzę, że będę tym, jaki zrobi coś na pewno lepiej niż wszyscy inni, co nie oznacza, że nie warto się uczyć, rozwijać i próbować być w czymś najlepszym. Jakby ktoś na wstępie uznał, że czegoś nie może zrobić, to wiele rzeczy, jakie istnieją, by nigdy nie powstało, bo ktoś na wstępie uznałby, że to niewykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz  To działaj ziomku, mi jakoś się bawić nie chce, więc od nalewek sobie robię przerwę, ale jak tobie się chce, to materiał będziesz miał "zaraz" , dokupisz spirytus i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  Spore stadko, ale tam by trzeba było coś lekko wyciąć ziomku, by to ogarnąć, ale każdy ma swoją filozofię uprawy, więc niczego od siebie nie narzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu minęło od przełączania? 

Po przełączeniu te 30-40cm zawsze zapierdziela w górę. Ogólnie przejebane będzie przy tej ilości.

Ja mam metr i 6 roślin. Dziś trochę musiałem powyrywac liści i dałem patyki ale to jednak nieporozumienie. Brak miejsca i doświetlenie wszystkich topow.  Nast grow laduje maks 4 donice i pewnie i tak będzie tak najebane co teraz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie geny :D.    Ja dałem auto do namiotu tak z dupy bo dostałem gratisa i nic  nim kompletnie nie robiłem. I dojrzewa na 12/12 😄 ale coś tam z niego zdejme.  

 

tak czy inaczej fakt jest taki ze dajac 8 czy 6 to zbiór i tak będzie zbliżony.. A roboty duzo więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  jak dla mnie trochę to za wysokie na tym etapie jak jakieś badyle są  a co do liści to chyba lampa je tak gwałci w tamtym tyg podniosłem na 55 cm to jak na złość poszły w górę i nie było komu dopilnować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...