Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

I następna bazia

image.jpg

@Barney's to automaty światło jest cały czas 20/24 pełna moc chodzi bite dwa tygodnie jak nie trzy

jeżeli by zaczęły puchnąć jak ostatnim razem to by było kozacko wydaje mi się ze wszędzie bd pełno drobiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym ja już bym nic nie golił dostaną szoku i nie będą puchnąć w najgorszym wypadku foxtalie

Bardzo duże ci wyrosły ładnie one dopiero zatrzymały wzrost teraz dopiero będą nabierac masy 

Tej ostatniej to nawozu dać więcej albo za dużo podlewasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's nie mi wyświetliło zdjęcie kłosów zboza kminkiem ze bd drobnica 😂😂😂 w centrum pod lampa wyjaśnia mi póki co liście te banany planuje dziś zbombardować pk bostem i floresem ma w huj kwiatów dosłownie każda odnoga pokryta jest kwiatem od spodu do góry także zdaje mi się ze ma większe zapotrzebowanie na papu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  To też, ale glównie lepszy temat dają, a każdy w indoor sobie roślinę może przełączyć sam kiedy chce, więc auto mu jest na nic tak naprawdę. Karm rośliny, bo głodne , ale nie azotem, bo mają go za dużo w stosunku do P i K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.jpg

image.jpg

@Zielone krainy wczoraj wolałem im po 1,5 l na donice 40ml bost normalne dawki flores i pk do tego canazym i calmag i bałem się ze to za dużo pk i flores razem ale nie widzę by coś się działo banany zaczynam podlewać oddzielnie ze względu na większe zapotrzebowanie

Miałem je łamać spinaczami ale odłożę na za tydzień nie robiłem przecinki z obawy na stres dodatkowo dołożyłem jeden wiatrak na dolne partie od nast tygodnia wstawię osuszacz bo ostatnim razem lemona atakowała plecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym I tak wołają o pierwiastki, bo widać to po szczytach, na jakich pokazują się niedobory, ale nie tutaj, ale na poprzednim zdjęciu robionym w czasie ciemni. No i strasznie gęsto masz, moim zdaniem za wiele niepotrzebnych szczytów, sam u siebie obecnie staram się pilnować, by szczyty miały więcej przestrzeni. Wyciąłem w czasie ostatnich dni około 20 szczytów, jakie źle rokowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy nie potrzebnie dorzuciłem jeszcze jednego lemona jest 2tyg późniejszy bez treningu dopiero zaczyna kwitnąć no i nie dopilnowałem lst .W bananie wystrzeliło w huj szczytów teraz każdy jest porośnięty tylko drobnym kwiatem imię chce przesadzić ze stresem bo poniosło mnie z jednym lemonem 

@konopny_janusz przypomina mi donice z ziemia😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@konopny_janusz Widzę, że zaadoptowałeś kubeł na śmieci na doniczkę, ty to pomysłowy jesteś, jak nie wiadro od mopa to kosz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...