Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy wiesz walczyłem ze sobą jak mogłem 8 sztuk na ten metraż to tak optymalnie bo możesz przestawiać z miejsca na miejsce zdawałem sobie z tego sprawę ale no tak jak takiej przypowieści jaka mi opowiadal śp teść :poszedł chłop na targ kupił krolika i układał plan ten się wykoci bd 8 następne 8 się wykpić bd 72 itd przyszło co do czego królik zdechł i huja mial

@Brazil Munster teoretycznie tak a w praktyce zawsze coś się spierdoli

Idąc tokiem ZSRR w moich uprawach bohatersko staram się rozwiązać problemy które nie są znane w innych uprawch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym To jest normalne, też nie raz nawaliłem roślin na swojej powierzchni więcej niż było potrzeba, ale je lepiej ogarnąłem, a ty przespałeś odpowiedni moment, ale tak zdobywa się doświadczenie, jakie często oparte jest na własnych błędach, bo z nich zazwyczaj najwięcej człowiek się uczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy jak już ci wcześniej pisałem kolego teraz jestem dosłownie napalony na sezony 6 sztuk myśle tylko w co tu uderzyć czy max thc czy max plon chce teraz kupić do tego 20 l donice materiałowe i myslalem o wentylatorze td silient 25-33 dB ale troszkę koszt wysoki 270e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tomaszszym  No jak dla mnie fotoperiody to najlepsze rozwiązanie, ale każdy może w swoim boxie robić co chce i bazować na czym chce, bo to jego sprawa. Jednak 6 sztuk sezonów w donicach 20 l, jak dasz im dość długiego wega, a na donice 20 l to minimum z 50 dni wega, to też sprawi, że będziesz miał gąszcz, jeszcze większy od tego,  jaki teraz miałeś, więc nie obejdzie się bez wstępnych zabiegów "kosmetycznych" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 6 na metrze. A szczerze jak dla mnie to zbyt dużo 5 to jest naprawę Max maxow.  Co z tego że mam 6 jak pewnie na 4-5 bym miał lepszy wynik. Następne grow kusi mnie barneys strawberry cheesecake auto. I bym wlasnie dal 5sztuk. 

To niby nowość i ciekawi mnie auto.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Tomaszszym napisał:

Najwyższy z bananow

image.jpg

Co to kurła za jemioła ha ha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, Tomaszszym napisał:

tak jakoś wyszło

Trzeba ładować mniej plantow, mniej znaczy więcej i to dosłownie. Lepsza kontrola, więcej miejsca... a przede wszystkim rośliną jest wygodnie. Ale nie myli się ten, co nic nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Tomaszszym napisał:

@Zielone krainy ale odjebalem z topsinem wjebalem 3 ml na 200 ml pojebalo mi się z 0.3 na 3🤦🏻‍♂️Może je huj strzelić teraz

@KlausKörner problem jaj wyżej może je spalić  3 ml topsin  na 200 wody i wypryskalem całość 

Obserwuj, a co to topsin i czemu pryskales? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster 😂😂😂😂

chciałem prewencyjnie je potraktować a efekt może być odwrotny ale są tez minusy dodatnie tej sytuacji na lemonie wyskoczyły białawe plamki na liściach i wyblekl jakby choć  trwało to zaledwie około godziny do sedna teraz już wiem dlaczego miałem takie plamki wtedy tez pryskalem od grzyba zaraz wrzucę foto…można powiedzieć ze ta akcja to takie nie kontrolowane zdobywanie doświadczenia😅😅😅

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...