Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner szczerze mówiąc to banan jako odmiana wg mnie ma potencjał tym razem moze genetyka być moze tez zjebalem z oświetleniem (napewno z jednym koczslatem wyjebal w górę tez stał w rogu jedna strona boxa była nie doświetlona bo zachciało mi się kurwa wyciszenie zbijać do jebanego wentylatora i nie mogłem prawidłowo lampy wyśrodkowac ) ale jeżeli chodzi   o kwitnienie to kwiat jest mnogi ze tak powiem i w hujdrobne wiatraczki jak je obrywałem  to myslalem ze mnie huj strzeli takie skubanie lepiej było by koło gospodyń wiejskich do tego zatrudnić .Ten jak spuchnie to tez nie bd lipy na growdaries obczaialem relacje banananow to je niezłe wypierdala w szerz pod koniec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barney's z czego się śmiejesz, jak to jest automat z parapetu prawie, w 6 l donicy, nie pełnej, pod 60W stoi bo w rogu 120w na 80x80, a i tak bez treningu da więcej plonu niż te twoje pseudo krzaki z 2m2 i 600W mocy. 

To nie jest krzak do chwalenia się, a z ziomkiem mamy po prostu ten sam strain, dlatego wymieniamy się spostrzeżeniami. 

 

A czego byś się spodziewał z lampy 120w i powierzchni 80x80? Krzaka na 2 metry i 100g plonu? Obudź się. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

,, Co wy tu robicie od kad powstało życie?" 

 

Zapadla cisza wręcz grobowa, nikt nic nie powiedział ani słowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna spina , ja już tu spiny z nikim nie kręcę, oprzytomniejcie, ja oprzytomniałem, starczy gnoju, bo nikomu to na zdrowie nie wychodzi. Faktem jest, że na 0,32 m2 miałem nawet 6 roślin i wyszło 260 g finalnie, więc nawalić można więcej niż dana powierzchnia, by na to wskazywała, ale krótki weg wtedy i wycinanie tego, co zbyteczne, by wszystkie szczyty miały dobry dostęp do światła, a nie rosły w zagłuszeniu przez inne, nie mając dość miejsca i musząc się bić z innymi o dostęp do światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jerzy napisał:

,, Co wy tu robicie od kad powstało życie?" 

 

Zapadla cisza wręcz grobowa, nikt nic nie powiedział ani słowa....

Nie powiedział nikt nic słowa. 

Pomyślałem, oto szansa wyjątkowa....

Wychyliłem się, uderzyłem tak:

....................  ......  .........................   ........ .

Wiec powiedz mi tak, aby wszyscy byli zgodni.... 

I ja się obudziłem a garbaty anioł zniknął. 

 

 

Pozdrawiam mamę, żonę, córkę, oraz przyjaciół i Jerzego @Jerzy

 

 

@Jerzy a teraz Jerzy, robimy to, co normalnie o tej porze. 

A muzyka forte, jak zazwyczaj o tej porze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KlausKörner Wiem, wiem... po to ten przerywnik aby ominąć jeden wers.

Falszerz nawet jak potrafi, nigdy nie kopiuje banknotów idealnie i ja nie zamierzam kopiować wersow też a jak że, chodź to taka prosta rzecz... 

,,ale jedno wiem po latach prawdę musisz znać i Ty! Zawsze warto być człowiekiem, chodź tak łatwo zejść, zejść na psy!a je😎"

Jestem po piwku i postanowiłem wprowadzić szczyptę luzu w tej wrogiej konwersacji.

Zioło powinno łączyć a nie dzielić.

10 minut temu, KlausKörner napisał:

Pozdrawiam mamę, żonę, córkę, oraz przyjaciół i Jerzego @Jerzy

Dziękuję i bądź pewny, że ich pozdrowie...tych co mam z tej listy jeszcze...

Ale ogółem faktem jest, że gdy roslina ma troszkę luzu, wygląda na szczęśliwą i ładniejsza. Oglądam na haszyszu czasem foto... i czasami chłop potrafi i 15 roslin wsadzić na 0.36 i wyciągnąć 350 g,  ale o co chodzi???  Ja osobiście wolę widzieć rośliny w pełnej krasie a nie jakieś jemioly, nie zbyt ważne są gramy, gdy o nią zadbasz da tyle ile trzeba, bardziej liczy się piękno.

Kto chciałby ożenić się z poparzona, bezkonczynowa, dupa, pokrytą łuszczyca ze smierdzacym wyziewem z kalapity??? Chyba nikt. 

Dlatego mi bardziej chodzi piękno i walory niż ile sztuk wcisnąć da się. 

A wam o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jerzy poeta 😉 prawda taka ze natura ma to do siebie ze jest wyjątkowa, ciagnie nas tam skąd wyszlismy(jeszcze jak ktos w bloku mieszka to wgle) Fajnie wstać se rano otworzyć drzwi i zobaczyć takiego krzoczka z rana takie mile dzień dobry, drugi nastawi sie tylko na żeton i bedzie tonami chemie lał byle poniewierało i na szali sie zgadzało. I mi osobiscie sie ten banan podoba taki inny niby ale cos w sobie ma.

Edytowane przez ArteK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...