Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Zielone krainy co drugi dzień dostają papu canazym boost pk flores wcześniej przelewalem na zmianę z woda czysta teraz od około 2 tygodni nom stop karmienie wydaje mi się ze banan ma większe zapotrzebowanie na pokarm w niedziele dostał chyba. 2,5 l  wt 1 czw 1 i troszkę jakby to pomogło nie chce z drugiej strony przesadzać bo potem jest problem z wilgocia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym  Dzięki ziomek, lecą na różnych ec, ta po lewej miała dotąd średnie, a ta po lewej ma fulla i leci szybciej, wizualnie to widać, ale ec 2,1 lekko popaliło końcówki, jednak leci mimo to szybciej niż ta , jaka miała największe ec 1,8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym  Ja pewne rzeczy widzę, ale to niewielkie rzeczy, minimalne. Green dragon mocno klepie, testowałem w różnych ilościach i doszedłem do 70 ml nalewki pomieszanej z sokiem z cytryny, ale miałem raz taką akcje, że był swój świat przed zaśnięciem, niesamowite uczucie fizyczne i psychiczne i odlot, ale rano się obudziłem i stary nie czułem normalnie ciała, dotyk powodował , że skóra odczuwała zupełnie coś innego niż normalnie, jakby była taka nadwrażliwa, ale naprawdę mocno nadwrażliwa, jak chodzi o zmysł czucia, wszystko było odbierane wielokrotnie mocniej niż normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym Nie 700 ml, ale 70 ml, kieliszek do wódki masz 50 ml, to trochę więcej niż 50 ml kieliszek.

Chodzi mi o spożytą ilość na raz, 70 ml czyli lekko poza duży kieliszek do wódki spożyłem na raz, ale zaczynać lepiej od 30 ml nalewki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster Szczerze nie spodziewałem się takiego progresu już wypiły 400 bosta i dzisiaj je tez trochę podkoksuje jeszcze maja trochę przed sobą pojawiło sie sporo białych włosków wiec bd kwitły myśle jeszcze ze 3 tyg około . Muszę zakładać rękawiczki bo strasznie sie kleją wczoraj myslalem ze bd trzeba pakować Mandżur i zjazd .Na mój parking wjechało 3 suki 2 radiowozy plus jeden nie oznakowany  w huj parów . Na szczęście( w nieszczęściu innych) to tylko sąsiad alkoholik z bloku obok ponownie spuścił wpierdol swojej żonie ufff zajebie tego jebanego chinola 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@AnnaL. cierpliwości ja sam nie mogę się już doczekać mam nadzieje na wesołe swieta

@KlausKörner tez maj tych włosków ale to znaczy chyba ze bd jeszcze obrastać także nie ma tego złego 3 najgorszy z bananów ruszył się tez nieznacznie także ma potencjał jak wyjdzie z niego 20 około bd zadowolony po takich przejściach jakich przeszedl

image.jpg

ten nie ma takiej purpury zastanawiam się czy to nie od światła ostatnio dostały bonus z woda także może to je zmotywowało za pierwszym razem kałem 0,6 co drugi dzień chyba za drugim coś może koło litra lub 800 ml teraz 1 l to za mało jakby  

Jemiola

image.jpg

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...