Jump to content

Jerzy

Members
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Dobra

About Jerzy

 • Rank
  Wie coraz więcej

Recent Profile Visitors

434 profile views
 1. Jerzy

  10.png

  Warto nie macać tych klaczkow jak więcej będzie, bo od ,,złego dotyku" też się palą przedwcześnie ale ogólnie to i tak się spala na koniec i tak.
 2. Jerzy

  Pod Parapetem

  Małe co nieco na próbę...wychodowana pod parapetem bez lamp i żadnych innych dupereli. Jeszcze z 2 tygodnie myślę trzeba czekać. Ten krzun lepiej mi wyrósł bez lampy niż ostatnio z lampa ha ha
 3. Dokładnie...to głupota jest je torturowac od początku. Trzeba dac im się w pelni rozwinąć i tylko lekko korygować wzrost. Na przykład gdy roslina ma te 40 cm już i spore odrosty, to wystarczy tylko główną lodyge odchylic o 30 stopni na prawo lub w lewo i robi się z czasem ładna korona jak w tych drzewach z afrykańskiej sawanny(tak mi się skojarzylo) Wcześniej też ostro je trenowalem od etapu sadzonki i to jest złe, wiem to teraz na 100% Jezeli sadzimy sative wysoka a namiot ma metr, to wtedy takie ugniatanie ma sens. Lampa wysoko na wegu i dopóki nie osiągnie 70% swoich rozmiarow, to zadnego memłania rosliny. Wieksza roslina da większy plon.
 4. 12-12 z nasiona leciales czy dlaczego ona taka mała? Jak auto i to te z tych krótkich. Ale kwiaty grube.
 5. Jerzy

  IMG_20220222_155233.jpg

  Z automata możesz wycisnąć lekko 100- 200 a nawet 300 gram suszu. Widziałem przypadek, że nawet pół kg chłop wyciągnął. Po prostu trzeba dac roslinie wyrosnąć w pelni i niczego nie zjebac na początku, bo zaś gowno będzie heh
 6. Rób zyrandoleda, za 150 zł żarówek nakup i kawałek płyty wiórowej i coś nakleic, żeby światło odbijalo. Nie potrzebujesz lamp za 500 € żeby zebrać ciekawy plon, roslinie jest obojętne czy lampa kosztuje 1000 czy stowe. W książkach piszą, że widmo musi być takie na wzrost a takie na kwitnienie, serio??? A HPS-y świecą całą uprawę jednym widmem i jakoś zbierają ludzie. Ja lecę na 2700K całą uprawę i zapowiada się ciekawie. Roślina auto wyrosła na prawie metr i kwitnie bujnie, zobaczymy czy topy będą zbite.
 7. @rafi0067 No od razu jak płeć pokaże, bryzgaj suke tym środkiem heh... W sumie nie wiadomo co to jest, bo składu nigdzie nie ma. Ja kupiłem srebro koloidalne niejonowe, może musi być jonowe chuj wi. Azotan srebra ponac skuteczny jest, można kupić 5 gr i zrobić roztwór. 1gr na litr.
 8. Tam po drugiej stronie tych brzuzek ja będe sadzil, będziemy sąsiadami, mam nadzieję że piwo pijesz 😂😂😂
 9. Święta prawda, tylko klasyki z jak najmniejszą warjacja genetyczną, zawsze wyjdą nawet komuś, kto nigdy do czynienia nie miał z uprawą jakichkolwiek roślin. Teraz się będę tego trzymał przy wyborze nasion.
 10. @elekon Trudno powiedzieć... u mnie jakiś czas temu miałem 4 sztuki, 2 szły fantastycznie a dwie wyglądały jak ta pierwsza ze zdjęcia. Ph było dobre(6.2) żadnych nawozów, światło nie za blisko ani za daleko. Do tej pory nie wiem co było przyczyną. Wyrzucilem te dwa platfusy, bo uparly się i wcale nie rosły. Możliwe, że korzenie jakimś cudem uszkodzone albo może pomagales zdjąć łupinke i uszkodziles kiełek. Ja pomagalem swoim i może być tak, że nawet delikatne mikropekniecie kielka, może mieć wpływ na późniejszy rozwój. Dlatego lepiej nie grzebać w ziemi i patrzeć czy rośnie już czy nie. Jeżeli ph jest dobre i inne warunki, to chuj wi heh
 11. @Bloodwyn No i rakieta. Ja się pochwalilem i dopiero co zauważyłem, że moje się zhermiły z niewiadomych przyczyn. Ogólnie to nie polecam dark devils auto od Sweet Seeds, wskazywały przenawozenie nawet jak nawozów nie dawałem i w sumie żadnego nawozu nie dostały a końcówki lekko spalone. Po drugie bardzo wrażliwa na światło, trzeba daleko trzymać od samego początku, po trzecie są niestabilne, każda inny kształt miała. Jedyny plus to, to że kwiaty mają ładny kolor na finiszu. Powodzenia, oby się aż krzaki łamały od ciężaru topow👍
 12. Rosną jak na drożdżach heh... apropo drożdży, to lalem swoim ostatnio ale te gorzelniane i suka widać, że lubi sobie pochliptac napojów drożdżowych.
 13. Widzę, że też na żarówkach lecisz... dobry wybór u mnie na żarówkach dark devil wprost oszalal, odkąd zaczął kwitnąć, wyrósł 3 razy większy niż był na początku kwitnienia a dopiero 4 tygodnie ma. Tym razem nie trenuje ani nie obcinam liści, sama ulozyla się w bukiet. A te wszystkie małe chcesz tam później zmieścić razem? Trochę to nie wyjdzie chyba, że poobcinasz wszystkie odrosty i zostawisz główny he 🙂
 14. U mnie autmat z pod żarówek Philips w 4 tygodnie na 70 cm wyrósł i zajmuje cały namiot 60#60 i jest też druga, upchana. Teraz myślę, żeby jedną wyrzucić, bo nie lubię scisku. Czasami trafi się jakieś nasionko przyjebane i tak slabo idzie, wcale to nie musi być wina warunków.
 15. @rafi0067 Siemasz, i jak tam działa ten spray na feminizacje? Bo mój ni hujet, pryskalem 10 razy i żadnego efektu. Zmarnowalem tylko roślinę.
×
×
 • Create New...