Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@KlausKörner no to masz argument mam już trochę doświadczenia i wiem ile można to wszystko zależy czy automaty czy sezony jak ktoś planuje Wega ok 50 dni to 4 zależy jak duże mają być jeżeli to automaty to 5 na m2 jest idealną opcją

Oczywiście przy treningu lst, fim, topping jeżeli bez to i 9 można wsadzić zależy tu też dużo od odmiany synek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo liczniki przekręcicie, takie tematy osiągają wyższe wyświetlenia niż konkretna wiedza. 

 Tomaszszym musi być dumny ze swojego tematu, na tej stronie co zrozumiałe więcej osób widziało tylko temat dziewczyny. 

 

Można się dołączyć, kogo opierdolić? 

 

 Przestaję wierzyć w rzetelną wiedzę Wikipedii, pod pojęciem ogrodnictwo, czytam- 

 

  Uprawianie ogrodu poprawia też uczucie satysfakcji i szczęścia. Wywiady przeprowadzone wśród ludzi zajmujących się hobbystycznie ogrodnictwem wykazują, że są oni szczęśliwsi i bardziej zadowoleni z życia, od ludzi, którzy nie zajmują się taką działalnością. Przyczyn dopatrywać się można w specyficznym składzie flory glebowej. W próchnicznej glebie ogrodowej znajdują się m.in. bakterie z rodzaju Mycobacterium oraz inne mikroorganizmy, które w mogą dostać się do przewodu pokarmowego osoby pracującej w ogrodzie. Niektóre z tych bakterii stymulują w tych warunkach wydzielanie się serotoniny, hormonu, wpływającego na odczucie zadowolenia i satysfakcji[4]. Pozytywna reakcja ludzi w środowisku ogrodniczym wykorzystywana jest w hortiterapii.

 

 W sumję jak byłem gnojek, złapałem z kolegą dorywczą pracę, obcinanie żywopłotu i właściciel szklarni przyszedł żeby u niego żywopłot obciąć, tam poznaliśmy pana Tośka który zajmował się roślinami w szklarni. Czytając Wikipedię od razu przed oczami stanął mi wiecznie zadowolony pan Tosiek.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to aby było w temacie. Mój punkt widzenia. 

4szt w boxie 60x60 to w sam raz. Czasami 4szt w takim boxie to za dużo. Tak samo jak 2szt w takim boxie to za mało, czasami 2szt są w sam raz. To zależy. Od strainu, od długości wegu, czy to auto, od mocy lampy, od wielkości donicy. Nie rozumiem dlaczego w odpowiednio dobranej donicy i mocy lampy, 4szt w takim boxie to miałoby być za dużo. Znamy wszyscy fotorelacje @Git jest przy harwescie, to nie pierwsza relka zresztą. Czy coś jest tam kurwa nie tak? Czy jest czegoś za dużo? Plon będzie miał koło 200g na sucho przy marsTs1000 to jest dobry plon. A przy 2 szt na tej powierzchni miałby 200g?

A tu jakiś barneys kasztan pisze, że za ciasno, że do 4szt to 1m2 potrzeba. No ludzie.... Jak ktoś jest kasztan to mu 5m2 będzie za mało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłócicie się jakby to tylko jedna droga uprawy była, jestem pewny że jedna roślina odpowiedniej odmiany po trzech tygodniach wegetacji mogłaby zapełnić boxa 60x60 i osiągnąć dobry wynik. 

 Z drugiej strony wystarczy popatrzeć na poprzednią relację Zielone krainy, gdzie na mniejszej powierzchni były cztery rośliny, i nie można powiedzieć że było za ciasno. 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Barney's napisał:

@KlausKörner no to masz argument mam już trochę doświadczenia i wiem ile można to wszystko zależy czy automaty czy sezony jak ktoś planuje Wega ok 50 dni to 4 zależy jak duże mają być jeżeli to automaty to 5 na m2 jest idealną opcją

Oczywiście przy treningu lst, fim, topping jeżeli bez to i 9 można wsadzić zależy tu też dużo od odmiany synek 

Mowisz ze 4 na 0.36 yo za duzo, 4 na m to w sam raz, A zaraz mowisz, ze bez treningu 9 nawet mozesz dac xD nie 4 to nie za duzo, wszystko zalezy od growera. Chcesz dasz 1 sezon na 0.36 i go wytenujesz tak ze ci calego boxa zajebie, to bedziesz mowil ze nieee na 0. 36 to tylko jedna roslina, nie powinno sie dawac wiecej xd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...