Skocz do zawartości
Tomaszszym

6x lemonkix auto / 3 x banana blaze auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Tomaszszym No lepiej myśleć za nim się wykona dany ruch, bo jak się go już wykona to nie da się go już cofnąć. Obserwuj, co będzie dalej, ale ja bym tym topsin już nie pryskał, poczekałbym na środek dedykowany i wtedy zgodnie z instrukcją bym go stosował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
6 godzin temu, Tomaszszym napisał:

myślisz z tum topsinem huj je strzeli????

Szczerze...to nie mam pojęcia, zdaję się zawsze na naturę. Nie używam nawozów sztucznych praktycznie nic.

Jeżeli jest to silny koncentrat, to raczej tak. Pozostaje obserwacja. Jeżeli po 12 godzinach liście nie klapna tzn, że jest git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kubus425 80  lub  plus ze sztuki to wyciągają bardzo doświadczeni growerzy  raz mi się udało pod to podejść z jednej rośliny pozostałe miały mniej automatycznie i realnie patrząc dwie są u mnie w szarej dupie (jw koledzy pisali za dużo krzaków na metraż do tego nie dopilnowałem w ważnych momentach plus złe rozstawienie światła i szkoda mi ich było wyjebac  chodź zdawałem sobie sprawę ze to kula u nogi zostawilem kosztem innych no nie mam serca wyjebac  w sumie jestem hazardzista i największa przyjemność z wygranej dają słabe konie jak dobrze pójdzie to po 10-  15 z krzaka banan i lemon późny ) reszta to szacuje 7 szt x 35 -40 średnio  i podejde pod moje planowane minimum choć drze ze może się nie udać i to będzie osobista porażka i nie chodzi o pieniądze poprostu do chodowli trzeba mieć czas niestety pracuje w delegacjach i mogę tylko co 5 dni coś działać … sory za esej ale najebany jestem😂😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak już pisałem wcześniej.  Dalej 6 sezonów na metr. I szczerze żałuję bo 4 bym miał lepszy efekt. Widzę jak ta co jest ciut lepiej odslonieta jak  puchnie i lepiej po prostu wygląda.  

 

Teraz będzie więcej palek ale mniej obrosnietych  :D. Nast razem lepeij nie być chciwym:D bo 2 razy się traci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy uff w sumie od wyjścia z ziemi bd 54 dni do dziś.  banan zaczą kwitnąć 25 dzień około tzn jeden z reszta myśle koło 30 dni lub dzień dwa przed a wiec od 30  - 25 dni .dla najmłodszego lemona i słabego  banana bd z 20 - 25 dzień 

Edytowane przez Tomaszszym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Brazil Munster ja chciałbym 6 na nast raz a zta chciwością masz racje zdawałem sobie sprawę ze za dużo ale nie oceniłem realnie sytuacji myslalem ze podołam i jebne dobry  wynik z m 

@Zielone krainy ostatni wynik mnie podbudował i do tego dzięki forumowiczom  zdałem sobie sprawę ze swoich błędów i szczerze poniosła mnie fantazja zbyt pewnie się poczułem nie wziąłem pod uwagę tych samych błędów myslalem ze się ustrzegne tak na chwile obecna patrząc wiem ze jest czas ale pierwszym razem tez pierdolnalem czymś od grzyba i wyszły te białe plamki na liściach i trochę je zblokowalo szczerze szło trochę główka na przód przeć także teraz po tej wpadce zbroje się na nast raz mam motywacje żeby wyjebac jak największy zbiór szczerze mówiąc nie chodzi o kasę bo ona schodzi na drugi plan jak człowiek w to wejdzie tylko chęć samorealizacji tak to kminie wiesz  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...