Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Dobry_Człowiek!  nie wiem czego ale nie mogłem dodać więcej zdjęć od przodu np. Mają około 45cm wzrostu, quick ma jakieś 50cm i nie mogłem bo dodać, później wrzucę zdjęcia dodatkowe jak siatkę wrzucę ale nie wiem jaki trening zastosować żeby odrosty wyrównać, podlewanie były w dni temu i mogę je posłać żeby naginać czyli lst ale tylko łodyga do parteru bym sprowadził żeby wszystkie wyrównać odrosty, lecz pojawi się problem z podlewaniem bo zostanie mi jakieś 20cm przestrzeni na podlewanie, mało!

Zarzuce przy okazji zdjęcia w grupie to lepiej to będzie widać bo siatke chciałem teraz dac ale odrosty na dole za małe są i nie wiem czy odbija w górę na max 2 tygodnie no i po przelaczniu będą 2 tygodnie zanim pojawia się perflowery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  sposób na to jest, pociacham ja i wyjmę.

Nie ukrywam że fajnie jak by była baba bo 2 roślinki to skromności, ale jak dla siebie nie narzekam.

Zobaczę jak będzie to szło może wcześniej przełączę na FLO bo będzie ponad 30 szczytów to multum na taki box jak dla mnie. Ale na przyszłość już będę wiedzieć żeby dłużej poczekać, nadgorliwosc gorsza od faszyzmu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP 52 dzień wega.

Co tu gadać się rozkszaczyly, nie wiem czy uciąć wiatraki zaslaniajace odrosty?

Leje już sama wodę przed przejściem na FLO, gdzieś mi wpadło w oczy że jak za dużo mają azotu to dłużej startują. Planuje je trzymać na wegu jeszcze około 8-10 dni i to koniec będzie wega.

Wilgotność/temperatura

65%/16,5noc

88%/25dzien

Brak jak na razie jakich kolwiek oznak niedoborów czy przenawozenia.

Proszę o porady co do liści, bo zależy mi żeby jak najwięcej odrostow się wyrównało

16173808351923485508300616729011.jpg

16173809032225866089956376336132.jpg

16173810002235802773085718793634.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden za mnie znawca, ale mogę Ci napisać co ja robiłem. Praktycznie wszystkie wiatraki, które zasłaniały mi nowe odrosty usuwałem. Nie wiem czy często to robiłeś i czy wgl.. Jak praktycznie wgl nie usuwałeś wiatraków i wyrzucisz ich teraz całkiem sporo to może delikatnie zwolnić.. Ale raczej bym się nie przejmował, bo i tak już przechodzisz na flo 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem że przy Scrog jest stosowany topping oraz usuwane są najniższe odrosty by umożliwić tym wyżej lepszą fotosyntezy i je wzmocnić. Konkretnie artykuł z cannabis.

@Dobry_Człowiek! @Szym jak sądzicie, usunąć że 2 piętra od dołu i usunąć zasłaniające liście, czy liście naginać w miarę możliwości i usunac odrosty. Siatka znajduje się dokładnie 27cm nad doniczką a dolnym odrosty brakuje około połowy na dotarcie do scroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry Złą stroną przykleiłeś koc termiczny. Oczka 3x3 trochę małe, będziesz miał trudniej z przeplataniem szczytów pod siatką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry Oczka 4x4 powinny być już w miarę ok, powinieneś dać radę bez większego problemu przez taką wielkość otworów przełożyć szczyty bez ich uszkodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  jestem wariat bo wpierw robie później  sie szkole i odczytuje. Jedno CO mnie cieszy że weg idzie mi lepiej niż poprzednie 2 FR.

Dziś wziolem wiatraki i odrosty. Odrosty przeciolem pod kątem 45st. I wsadzilem do samej wody i do boxa, może coś się przyjmie przy okazji.

 

Za 2-3 dni pousuwam resztę nadmiaru poniżej odrostow tj. pąki i jakieś zbędne liście, w ten sposób weg się wydłuży pewnie ale nie koniecznie. 9 dni to sporo ale nie leje im już nawozów poza Rhizotonic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  Wyglądają spoko, ale 52 dni wega to stary szacun, mi by się tyle nie chciało czekać z wegiem. Aż strach pomyśleć ile ty je będziesz trzymał na kwitnieniu.:D Same raczej nie puszczą ci korzeni, byś musiał mieć, jakiś ukorzeniacz do szczepek. Np. coś takiego: https://domowauprawa.pl/product-pol-2286-HESI-ClonFix-100ml.html?query_id=1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy mm UKORZENIACZ ale nie wiem gdzie on jest. JAK coś będzie to będzie, żadna strata żaden zysk. Zysk jedynie na czasie wega bo około 2 tygodnie do przodu, dziś to poszukam ale to się nie spieszy mi.

Flo to Max 11 tygodni, producent podaje przedział 9-11 wiec myślę że tak się zmieszcze.

Weg, dla tego że marne były na początku, a kolejna kwestia to że dłuższy weg wyższy plon, ale to nie w moim wypadku, chyba że mnie zaskoczy wynik końcowy i 50g z krzaczka bedzie🤪🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...