Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chodzi o wentylację to u mnie była mega kijowa, wątpię że można mieć gorszą od mojej, pleśń wjechała dopiero od 75 dnia, i tak mam farta, teraz z nią walczę, otwieram boxa na noc + wkłady do pochłaniacza wilgoci i czekam na środek na pleche, robię co mogę żeby dotrwać do końca 

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry  Każdy uprawia w takich warunkach, na jakie sobie może pozwolić. Ważne by się dobrze przy tym bawić, a co z tej zabawy wyjdzie to się na końcu okaże. Ja też nie uprawiam, na jakimś profesjonalnym poziomie i też robię wszystko tylko pod siebie i dla zabawy, a nie na handel. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry Najpierw trzeba przygotować calego boxa. Włączyć go zobaczyć jakie warunki. Dopiero później odpalać nasionka. Ja nie jestem zadnym Asem w uprawie. Jest to moja 3 samodzielna uprawa. Tylko poprostu myślę co robie. A u ciebie zauważyłem ze jest na odwrót. Najpierw robisz pozniej pytasz. Ale spoko masz racje twojego błędu nikt nie popełni dlatego jest te forum.

@Zielone krainy po to sie uprawia indoor żeby stworzyć rośliną jak najlpesze warunki. Jak ktos nie ma warunkow to niech uprawia out . Jak nie może sobie pozwolić na warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa na razie, temperatura jak na zdjęciach idzie w górę za 3h zerknę co się dzieje.

Przy okazji UP 8 dzień! 

Albo ja tak zjebałem Mazara albo gratis ma chujowe geny. Co ma być to bedzie

16135834076475336158375985002339.jpg

@Dobry_Człowiek! u mnie to bardziej sprawa finansowa, dla tego drobnymi krokami do przodu, zamiast finansować dilera finansuje uprawe na tyle ile mogę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  Ja cię w pełni rozumiem, ale nie każdy jest w stanie zapewnić optymalne warunki do wzrostu roślin w domowych warunkach, a mimo to ja nie widzę przeszkód, by ktoś mógł sobie uprawiać w gorszych warunkach, w jakich jak mu nic z tego nie wyjdzie to trudno, a jak wyjdzie to poza zabawą w uprawę będzie mógł coś sobie zapalić swojego. Wiele zależy od tego o co komuś chodzi w uprawie, jak ktoś jest nastawiony na obfite plony to oczywiście warunki musi mieć optymalne, ale jak ktoś robi to głównie dla zabawy to mniejsza o to, że czegoś mu brakuje, lub coś jest nie do końca tak, jak być powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry spoko ja rozumiem. Ja ci zycze jak najlepiej i jak najwięcej. Tez jestem takiego zdania dorobiania lokalnych dilerów. Tutaj gdzie ja jestem od kąd zaczęła sie pandemia życzą sobie 15-18€ za grama jakiegoś gówna co ja bym sie wstydził cos takiego komuś dać a co dopiero sprzedać.  I to co robie, to robie tylko dla siebie i znajomych od których nawet centa nie wziąłem. Z poprzedniej uprawy jeszcze mi 80g zostało.

@Zielone krainy masz racje. Ja jestem takiego zdania ze jak sie za coś brac to na 100%, ale tak jak mowisz nie kazdego stać i nie kazdy ma warunki

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! @Zielone krainy  grunt dla jakiego celu się nie robi, a myślę że ludzie na forum powinni tylko się zajmować uprawa dla siebie, to dobra zabawa, wzajemne wymieniana się doświadczeniem i wspieraniem. Każdy z forum jest jak rodzina, wszyscy tkwiła w jak to określić "głównie tkwimy"

Mnie zostało jeszcze 5g z poprzedniej, malooooo. Ale na 2 tygodnie starczy i zostanie czekać do MAJA. O ile coś będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Tok myślenia dobry utrzymanie warunków walka z przeciwnościami by robić coś co się lubi masz racje ale z drugiej strony nie każdy ma warunki i możliwości im cięższa praca tym lepszy smak z zebranych owoców @WielebnyMerry ja bym starał się utrzymać temp dodałbym mały wyciąg łazienkowy zrobił mała dziurę do pasywnego fi 4 -5 nie zaduza i czasomierz by się załączył co godzinę na pare minut by powietrze ruszyć jeżeli by temp spadała drastycznie to wtedy dwie małe dziurki dół góra i tyle 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym  wlot mam od zasilacza od pc, jeśli jutro rano będzie ok. To wyciąg łazienkowy uruchomie.

Mieszak mam około 7x7cm od pc, a od zasilacza mam około 12x12cm.

 

Obym temperature utrzymał, to i co2 wsadzę do boxa.

Myślę że dobry wycisk dostałem na przyszłość po 3 FR a 4 bo na auto już będzie pójdzie o niebo lepiej. 

Naprawdę wdzięczny jestem każdemu za wsparcie i krytykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu zastanwiało mnie to czy jak np. mam pokój 5x5 m, mógłbym w samym rogu pokoju wrzucić z 6 sezonówek, dać je blisko siebie i centralnie nad nimi jakiś dobry panel który ogarniałby 1m^2, czy urosłoby mi coś z tego, czy po prostu światło uciekałoby po całym pokoju i konieczne jest zabudowanie tego w boxa?

Widziałem filmik z halą produkcyjną dla konopi i tam było tak że kilka roślinek było koło siebie na tej hali i ogarniał je jeden hps ale całość była na większej przestrzeni

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  mój głowny problem będzie polegał będzie przy następnej uprawie na boxie, chyba namiot zamówię, tylko jakiś mniejszy żeby szybko można było go w razie czego złożyć, bo takie coś mega rzuca się w oczy, mebli jednak nie podziurawię bo nie są moje 🙂

myślę jeszcze nad dokupieniem jakiejś szafki i jej przerobieniem, nawet miałem pojebany pomysł żeby w starej lodówce zrobić boxa, tam wszystko jest na biało więc zadanie ułatwione

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, konopny_janusz napisał:

@Zielone krainy  mój głowny problem będzie polegał będzie przy następnej uprawie na boxie, chyba namiot zamówię, tylko jakiś mniejszy żeby szybko można było go w razie czego złożyć, bo takie coś mega rzuca się w oczy, mebli jednak nie podziurawię bo nie są moje 🙂

myślę jeszcze nad dokupieniem jakiejś szafki i jej przerobieniem, nawet miałem pojebany pomysł żeby w starej lodówce zrobić boxa, tam wszystko jest na biało więc zadanie ułatwione

załatw sobie obudowe PC kwadratową, coś takiego :
Znalezione obrazy dla zapytania: obudowa komputera

@konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...