Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
18 minut temu, konopny_janusz napisał:

Czy jak się usunie zbyt dużo liści jest ryzyko że rośliny w późniejszej fazie będą hermić?

Nie powinny choć jest taka minimalna szansa. Prędzej się chermią jeśli podczas ciemni będzie dostawało się gdzieś światło, albo podczas ciemni co chwile będziesz zaglądac na dłużej, czyli ogólnie mówiąc zaburzysz fotoperiod. Czasami może chermić po niektórych dodatkach-aminokwasach, witaminach źle użytych i innych cudach.

Jeśli uprawiasz z pestki znalezionej w paleniu, to jest większa szansa że też jakieś pestki się pojawią u Ciebie.

Jeśli usuniesz dużo liści, to kilka dni i powinna się pozbierać, możesz wega przedłuzyć o 2 dni :)

 

Pozdrowik

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, konopny_janusz napisał:

@niewiemalesiewypowiem o kurwa, to ja otwierałem nie raz boxa w ciemni żeby zaglądnąć co tam u nich 😄 

Nie zauważyłem ze już są na flo, więc przedłużanie wega teraz nic nie da :)

Wygoliłeś je bardzo mocno, troche to odbije się na plonie, ale będzie dobrze.

Jeśli otwierasz boxa do minutki to raczej nie bedzie to miało wpływu, ale kilkuminutowe sesje już tak.

 

Pozdrowik.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry ja kiedyś coś takiego zrobiłem i pod koniec zaczęła mi schnąć jak pojebana jakaś, z dnia na dzień było coraz gorzej. Liście te przy topkach się wykręcały. Ale może coś innego zepsułem

Screenshot_20210422_233350_com.android.gallery3d.jpg

@niewiemalesiewypowiem to moje na bank będą hermić xD

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niewiemalesiewypowiem box otwieram wtedy gdy jest światło. A co będzie to bedzie@konopny_janusz  człowiek uczy się na błędach.

Każda FR z wyższym wynikiem jak teraz wyjdzie mi chociaż 2pg z jednej to i dam to za udaną FR, jeśli nie to znikam na kilka Miechów odpocząć i skompletować wiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP 10 DZIEŃ FLO 

Panie mają się dobrze, zauważyłem kilka muszę biegajacych po ziemi, ale są na każdej FR i nieszkadzą chyba! Tak poza tym muszę wstawić nawilzacz bo miernik pokazuje LL% wilgotności

Strzyżenie"tornado przyjęły raczej dobrze co widać bo się ładnie pną do góry. Dziś dostały dawkę 4ml/L top Max i bio bloom, podlałem je 1 litrem,zresztą jak zawsze codziennie zaglądam i sprawdzam czy nie mają za sucho.

na ogólnym zdjęciu kolejno:

Góra prawy quick Kush 

Lewa góra MAZAR

Dół NN

16192926982884030142500172858388.thumb.jpg.f50ef27f8590459497c0f7be96eeddc5.jpgna tym szczycie 2 dni temu nie było wogle włosków jest to NN

16192926751741321335411081447169.jpg

16192927233672609132641633067423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry przejebane są te robaczki, u mnie znajduje niektóre pojedyncze listki nadgryzone, psikalem 2 razy po ziemi środkiem owadobójczym, najwyżej jeszcze trzeci raz z tym wjadę, w ziemi ich już nie widzę, ale boję się psikac po roślinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 dzień FLO 

 

Coś na szybko, nic się strasznego nie dzieje, panny rosną i się rozwijają.

Niespodzianka jest to że zakwitły szczepki co mnie cieszy bo będą na spróbowanie, nie będę musiał zrywać samolot z docelowych PANIENEK.

16198599947516354249874615503915.thumb.jpg.93f6c9e6a37b781f27ba2823016df58f.jpgszczepka 

16198599628775325636747931394195.jpg

16198600796534256118859506648660.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry lej tak żeby wylatywało dołem, myślę, że powinno być więcej jak litr, ale nie codziennie dopiero jak wypija. Nie wiem czy mieszanka masz na myśli nawozy jak tak to ja bym co każde podlanie nie łał, bo widać, że im nic nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wlałem ponad dwa litry wody do doniczki 11l @WielebnyMerry i nawet dołem nie wyleciało a dziś mam pierwszy dzień flo dopiero więc przygotuj spokojnie z 3l odstanej wody w razie czego xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx to bym potrzebował łączniee9L odstanej wody.

@Piccolo Fakt podlewajac codziennie dołem woda nie wylatuje.

23 godziny temu, Kozak napisał:

@WielebnyMerry jakiej mieszanki ?

Dokładnie nawozy. A dokladnie bioBloom i topMax w dawce 5ml na litr. Przed wczoraj cos mi odbiło i polałem 10ml na litr ale nic im sie nie stalo jak na 3 dni po zabiegu. Dzis dostały tylko oprysk 2ml BB i tM na litr wody.

 

Sorki ale nie wiem czego zdjecia nieweszły. Zaraz zarzuce nowe.

dzis 21/28

1620847373929-2125511031.jpg

16208474309581899618485.jpg

1620847476821-1635377279.jpg

1620847612046-689871401.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  Dobrze się dzieje, azotu minimum, lepiej by liście były lekko jasne to szybciej uprawa będzie biegła ku końcowi i zbiorą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry Nie chodziło mi o to, że masz problem z liśćmi, bo go nie masz, a przynajmniej ja go nie widzę. Chodziło mi tylko o to, że na kwitnieniu azotu warto dawać konieczne minimum, a bardziej skupić się na P i K, by były dostarczane w optymalnej ilości, bo to korzystnie wpłynie na tempo kwitnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...