Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

No tylko to, co podaje producent to chyba sam wiesz, że często nijak ma się do amatorskich upraw, w jakich nie do końca udaje się stworzyć idealne warunki bytowania dla roślin, więc wszystko się zazwyczaj trochę opóźnia w czasie u jednych bardziej, a u innych mniej. Na Scrogu spokojnie 50  g z krzaka wyciągniesz, ja na  ostatniej uprawie przy niskim boxie wyciągnąłem 70-75 g z krzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały UP 58 dzień wega 

 

Roślinki zdrowe wg. Mnie, brak przebarwień, przenawozenia, niedoboru i robaków. Jedyne co mnie martwi to że po toppingu się jedną ociaga. 

Jak myślicie przełącza za 2 dni czy ja jeszcze trzymać, czas wega nie ma dla mnie znaczenia zwłaszcza jeśli to przyniesie pozytywny wynik. Zostały jeszcze 2-3 odrosty poniżej siatki resztą jest nad lub już wychodzą.

16179027382871544934616009031532.jpg

1617902787283984158605738590108.jpg

16179028226209215627824208436072.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  Ja u siebie zostawiam dopóki nie będzie tak gęsto, że nie będę miał innego wyjścia, a na razie odginam liście, by szczyty miały swobodny dostęp do światła i ucinam tylko te liście, jakie zostały wyssane przez roślinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy wiec 90% wiatraków usunąłem, i zrobię im chyba ciemnie na dobę i przełącza bo jeszcze trzeba liczyć 2 tygodnie zanim zakwitną, zaczną kwitnąć.

W ten sposób będzie 74dni wega można powiedzieć, a przed nimi jeszcze około drugie tyle życia bo liczę lekko 10 tygodni FLO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry U mnie z moich obserwacji wynika, że kwitnienie zaczyna się od 7 dnia od przełączenia. W poprzedniej uprawie ciąłem wiatraki na dzień dobry, bo chciałem przerzedzić gęstwinę. No i oczywiście poszło wszystko dobrze, ale teraz chce zostawić roślinę, w jak największym spokoju i zobaczyć, jak uprawa wyjdzie bez cięcia liści, lub tylko z ich minimalnym strzyżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  myślę że zostawienie całej roślinności sobie i jej dokarmianie będzie podobne do efektu strzyżenia wiatraków. Ja robię to dla siebie, wyciągam wnioski z każdej uprawy i eksperymentuje jak się da.

Na flo wchodzą dziś wiec już na dniach będę szukać nasion na kolejny grow, tym samym będę szykować inkubator dla nowych by nie tracić czasu na wegu. MIEJMY NADZIEJE ZE 20 KWIETNIA SEJM PRZYJMIE USTAWE O SWOBODNEJ UPRAWIE W POLSCE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  Na to , że sąd przyjmie taką ustawę się nie nastawiam, bo wydaje mi się, że prędzej odwołają 20 kwietnia pandemie. Co do twoich działań to powodzenia, ja też kombinuje po swojemu, choć staram się z eksperymentami nie przesadzać, bo czasami można coś przekombinować i wyjść na tym gorzej niż na sprawdzonych sposobach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały UP 63dzien wega, od 14go są na 12/12Flo. 

 

Do tej pory były podlewanie 3x nawozem z bananów, dawkowanie na oko ale chyba dziala bo od dziś zauważyłem perflowery, pierwszy raz tak szybko zakwitły, moze to dlatego że kogoś z forum posłuchałem i tydzień przed przelaczeniem nie dałem nawozów a sama wodę.

Moje pytanko jakie warunki im najlepiej stworzyć na FLO, pytam tu o temperaturę i wilgotność?

Usuwać te odrostki poniżej, żeby lepsze topy były nad siatką czy nie? 

Popcornu trochę będzie jest co usuwać, a jeśli ma ta dac lepszy efekt na koniec to....?

16188550027321971256902889460215.jpg

16188550441162667678563205592748.jpg

1618855073839883803857210189787.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337  no Ty to się widzę rozwinoleś więc dajesz też do przodu, może coś zamontuje pod koniec tej FR i będę miał próbnego na FLO i wegu. Ale jeśli że scroga mi wyda to nie będę kombinować bo mi styknie to co zbiorę i zacznę następną.

Wycinać te poniżej odrosty oraz popcorn?

16190200253487681608852666523348.jpg

16190200496221833210526287802873.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, WielebnyMerry napisał:

@Dobry_Człowiek! no name kwitnie, na szczęście. Farta mi się ta FR.

@WielebnyMerry elegancko. A te odrosty ja bym usunął. Wiecej energi pojdzie w góre

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...