Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry Lepiej zamontuj siatkę, rośliny będą się wyciągały przez minimum 2 tygodnie, jak i nie dłużej i ci tą siatkę podniosą. U mnie zaczęły siatkę montowaną na wkrętach podnosić, więc jak ty masz ją przyklejoną na , jakiś przylepcach to ona będzie za chwile znacznie wyżej niż jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz  całość pod siatką wygliłem liście i popcorn bo wiem z doświadczenia że popcorn nie warty bo mało wychodzi z niego, nawet na lufę ledwo starcza.@Zielone krainy  jutro sklepie stelaża i zamontuje siatkę do łat czy z czego tam go zrobię. Bo fakt na dzień dzisiejszy widzę że już jest pofalowana bo szczyty podnoszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  No dobry pomysł , ważne by była mocno przytwierdzona , bo jak będzie słabo to rośliny razem na nią napierając zerwą ją z mocowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! jedno piętro jest pod spodem zostawione, ponieważ zauważyłem.ze siatkę mam podniesioną, wiec trzeba to wyrównać i wzmocnić, o czym wspomniał @Zielone krainy wiec trochę przewidziane to że da się z popkornem coś wyciągnąć, ale średni po 3-4 piętra na odrostach są wygolone 3 odrosty wyżej te co nie sięgają siatki są zostawione bo muszę ja obniżyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  Ja bym aż tak mocno nie golił ziomku, wcześniej mocno strzygłem, ale nie aż tak mocno, jak ty. Natomiast teraz całkiem inaczej podchodzę do tematu, nie golę na razie nic, tylko staram się by to, co powinno mieć dostęp do światła miało go. Na razie usuwam tylko te liście, jakie w naturalnym procesie karmienia się rośliny zostają wyssane z powodu delikatnych braków w ziemi, chce by się sama lekko od dołu zjadała, aby sama sobie usuwała liście, a nie bym ja musiał to za nią robić. Jak będę przy 4 tygodniu na flo wtedy dopiero zacznę strzyżenie tego, co zbyteczne pod siatką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy no tylko że mi akurat przez te 60 dni tylko jeden liść sam odpadł i patrzyłem tylko 2x łącznie z tym wczorajszym.

Ogólnie też pierwszy raz tak patrzyłem ale jestem dobrej myśli, najgorsze tylko że pewnie po strzyżenie staną na 2 tygodnie w rozwoju. 

Kolejna kwestia że 1wszy raz robię Scrog, kolejna FR będzie połączeniem 2 treningów które już wykonywałem, i tak samo będzie to długi weg ze względu ze potrzebuje około 50cm wzrostu rosliny, zrobię TP a następnie Scrog po tym jak odrosty się informują pionowo, tym samym będę mógł mieć tylko 2 rośliny w boksie, ale to zależy od tego co wyjdzie z tej FR. 

 

Mam nadzieję że za 3  miesiące wszyscy forumowicze będą mieli uśmiech na twarzach i z lekkim sercem będą mogli uprawiać 3 rośliny nie bojąc się kary.

Ale niestety jestem za tym aby uprawiać dla siebie a nie na handel a wiem że są tu ludzie którzy uprawiają dla zysku. Co innego dzielić się za Free że znajomymi.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry No pewnie na chwilę lekko zwolnią, ale raczej nie będzie to aż 2 tygodnie. Chciałbym, aby coś w Polsce wreszcie się zmieniło, jak chodzi o zioło, ale osobiście w to nie wierze, bo PIS tego nie poprze. Jego elektorat jest katolicki i stanowią go w większości starsi ludzie , jakim pomysł legalizacji się nie spodoba, jak w tym filmiku z yt : " Marihuanen , a dlaczego? A komu to potrzebne?":D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  na ile mogłem na tyle poprawiłem, poprzekładałem i wyrównałem. Dodatkowo na tym scrogu będę zapisał drutami o doniczki jeśli rośliny będą tak  na siatkę. 

Dzis dostają drugą dawkę top Max i bio bloom po 2ml na litr.

8 Dzień FLO 

16191152574966440765731210629465.jpg

16191152882053942131466373772784.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  Jest git, jak masz tą siatkę mocno zahaczoną o doniczki to powinno wystarczyć.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy  W razie czego co 2 dni zaglądam wiec na bieżącą będę to korygować.

Ogólnie siatkę całą od nowa zakładałem bo tak poprzekladalem odrosty że żal, teraz jest super jak dla mnie, czekam aż odżywka i na mordę mi się uśmiech pojawi po takim tornadzie wczorajszym.

Warzylem ścięte liście i odrosty 120g mokrych hehe, wszystko zbieram na makumbe albo coś tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@WielebnyMerry  Nie wiem, jak będzie z mocą tych liści, bo one są z wczesnej fazy kwitnienia, więc tam THC może być nie za wiele, ale może coś klepnie. Teraz jest lepiej niż było, powinno być dobrze, takich drutów, jakie masz zahaczone o doniczkę rośliny nie rozegną. Co najwyżej trochę siatkę wybrzuszą, ale to już nie jest dużym problemem, jak masz dość wysokości w szafce czy namiocie. Ja już dzisiaj robiłem super cropping, bo zabrakło mi miejsca niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...