Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@WielebnyMerry jak to bez wentylacji? To jak rosliny mają sie rozwijać jak nie mają dostępu do świeżego powietrza? A pozniej pytania czemu nie rośnie, co sie dzieje itp. Bez wentylacji pojawi sie pleśń.  Nie rozumiem toku twojego myślenia...

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  wentylacja będzie, ale muszę po malu wszystko żeby temperature utrzymać, wlot jest pasywny, wylotu na razie brak. Będzie mieszak jeden skierowany z góry w dół plus 1 na rośliny może dwa zależy od tego jaką temperatura będzie.

W poprzedniej FR miałem tylko mieszak bez wlotu i wylotu, no pasywne były.

 

Po malu to ogarnę, wiem że dziwnie to robię ale takie efekt jak się nie ma gotowego namiotu żeby mieć w pokoju, to trzeba trzymać w szopie.

Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, i liczę że chociaż to utrzymał, a ile Bóg da plonu to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! to Ci przyznam rację.

Tylko że mam wszystko, ale zima mnie zaskoczyła  😅😆

Mam nawozy ziemię no wszystko, tylko kurczę zawsze mam ciężko utrzymać warunki im. Wentylatory też mam, jak zauważyłeś walczę z niską temperatura bo w szopie mam 2stopnie wyższa niż na dworze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  Zima jest co roku, ale takiej jak ta obecna to dawno nie było. A jak chodzi o uprawę to liczy się zajawka i dobra zabawa, skoro @WielebnyMerry się dobrze bawi w takim nie do końca kompletnym wydaniu, jak chodzi o uprawę to spoko, coś tam w plonach zbiera, a ma do tego frajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! To jest wiadome, ale niektórym wystarcza ze względu, na jakieś trudności czy finansowe czy inne, by mieć niekompletny zestaw, po jakim nie mogą się spodziewać wielkich rezultatów, ale jednak mogą się pobawić w uprawę, z jakiej coś tam może wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy @Dobry_Człowiek!  przypomnę tylko że robię to dla siebie, zero dilerki, nawet jak kilogram bym wyciągnął to nawet grama bym nie sprzedał.

Zabawę mam to prawda, na forum jestem dlatego bo ludzi idealnych nie ma, każdy błędy popełnia, nawet przygotowany grower nie wie co to czeka. Gdybym nie chciał bym nie pytał na forum, ale moja błędy jakie popełniał mogą być przykładem dla nowych growerow czego nie popełnić. Zauważyliście że z byle pierdolami  tu pisze, każda odpowiedź dla mnie będzie też pomocą dla innych.

 

Jeśli chodzi o brak przygotowania się to dokładnie o co ci chodzi@Dobry_Człowiek!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minutes ago, Dobry_Człowiek! said:

@WielebnyMerry ty Pana Boga w to nie mieszaj. Najpierw sie wszystko kupuje a dopiero pozniej rusza z hodowlą. Zaczynasz wszystko od dupy strony a pozniej piszesz że Ci nic nie wychodzi.

Na forum nasionakonopi ktoś napisał o hodowaniu konopii i dostał odpowiedź że hoduje to się bydło, rośliny się uprawia 😁

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...