Jump to content

Piccolo

Members
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Neutral

About Piccolo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Zielone krainy @glodek18 Jakby ja rozumiem że bezsensu jest chorowanie jednego auto w namiocie 1.2x1.2. Ziomek pytał czy mu to urośnie tam a nie czy ma to sens, więc mu na to odpowiedziałem xd.
 2. @glodek18 skoro ma kupiony już duży namiot i do niego wyciąg filtr itp, ale brakuje mu żeby wyłożyć 2-3k na attisa albo Zeusa 300w, a chce spróbować na automacie i w te trzy miechy dozbierać na lampę, to chyba lepiej sama lampe kupić niż lampę, mniejszy namiot, mniejszy wyciąg,filtr itp. Nawet jeśli jeszcze nie kupił to kupi wszystko do dużego poza lampa która jest najdroższa, i narazie mała lampę. Lepiej na tym wyjdzie niż teraz kupować małego boxa kompletnego skoro w przyszłości i tak chce kupić duży.
 3. @Hiro1801 ja bym poczekał troszkę az podrośnie i go znowu złapał do dołu żeby szedł poziomo. Nowe szczytu jak trochę urosną i będą za bardzo do góry szły tak samo złap żeby nie wystrzeliły za bardzo, zwłaszcza że tutaj dużo na wysokość chyba nie masz. Jak ja tak jak teraz zostawisz to ci sufitem wyjdzie . Widzę po swoich jak mi ostatnio puścił jeden drut to ta gałąź po nie całych dwóch dniach była z 10cm wyższa niż reszta.
 4. @Szym wiadomo że mu 100w LED nie oświetli 1.4m2, ale skoro póki co chce tam wsadzić jednego automata to mu normalnie będzie pod tym rósł. Nie oświetli całej powierzchni boxa, ale oświetli ta powierzchnię na której będzie plant.
 5. @konopny_janusz jak już kwitnie 2-3 tygodnie co najmniej to możesz się liści które zastawiają topy pozbyć, zrobić jej delikatnego fryzjera wszystkie wiatraki które zastawiają topy możesz wyciąć. Oczywiście bez przesady 😁🤣
 6. @konopny_janusz jeśli zapewnisz roślinie dobre warunki na weg i ją odpowiednio wytrenujesz i nie będzie jej nic brakować przez cały cykl to spokojnie mozesz miec 8 ładnych szczytów. Kwestia żeby każdy z nich miał odpowiednią ilość światła.
 7. @Charyx @Charyxjesli uważasz że wilgotność za mała, ja wstawiłem kilka pojemników przezroczystych jak na żarcie, z wodą albo ręcznikami papierowymi zalanymi woda i zawsze mi o te 10-20% nawet wilgotność potrafiła wzrosnąć do tego spryskiwanie ziemi i doniczek co jakiś czas i bez żadnych nawilżaczy powietrza mi poniżej 60% nie spadało.
 8. @konopny_janusz @Zielone krainy dokładnie tak jak Krainy piszą, lufka na dwóch i to dosłownie ściągnij dwa trzy machy. Dużo miałem takich znajomych co na pierwszy raz z starymi palaczami palili, spalili blanta na dwóch i po godzinie myśleli że własną dusza rzygają xd i więcej nie wracają , nie ma się co dziwić po takich przeżyciach, zwłaszcza że bez żadnej tolerancji, serio pierwsze banie są mooocne.
 9. @Zielony Uczeń ja bongosow ani wiader już z 4 lata nie wale, sporadycznie blant więc myślę że u mnie by to zdało egzamin.
 10. @Zielone krainy bardziej jestem ciekaweporównania bani normalnie palonego a vapowania czy jest duża różnica czy niezauważalna.
 11. @Zielone krainy dawaj znać koniecznie jak stestujesz ,bo ciekawe jestem opinii, bo sam myślę czy sobie nie sprawić 😉
 12. @SicWolf jak możesz wyłożyć więcej kasy to znajdziesz ciszej, tutaj masz 25db. https://www.growbox.pl/product-pol-3558-Zestaw-wentylacyjny-AXIAL-QUIET-Fi-100mm-100m3h-SUPER-CICHY.html
 13. Piccolo

  Pomożecie?

  @Kapota1312 dużo pij i jakiś wysiłek fizyczny, za każdym razem jak się pocisz czy sikasz to wydalasz THC z organizmu. Chociaż po 5 dniach to już z górki.
×
×
 • Create New...