Jump to content

Piccolo

Members
 • Content Count

  713
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Piccolo last won the day on March 30

Piccolo had the most liked content!

Community Reputation

205 Doskonała

3 Followers

About Piccolo

 • Rank
  Dużo wie

Recent Profile Visitors

554 profile views
 1. Hej. 

  Co sądzisz o wysokości odnośnie do oświetlenia i mojego problemu? 

 2. @Krzysztof_Krzys jakie masz światło i jak daleko od szczytów ? Liście idą pionowo więc może być za mocne światło w niektórych miejscach. Wtedy żółkną końcówki i wyglądają na przenawozone.
 3. @Magik88 nie chce cię dobijać ziomek, ale tym ledom do 600w brakuje jakieś 550w :/. Moze na dwóch w takim wymiarze będą puchły, ale też bym się nastawiał na zmianę światła.
 4. @nagato jak kupna to spróbuj znaleźć jakie ma ec.
 5. @Annigmato pamiętam żeby przewód wentylacyjny wyciszony wziąć, i on jest grubszy, bo pewnie w płytach będziesz dziury na wymiar wycinał ?
 6. @Szczurek11 nie wiem jak pogoda tam gdzie mieszkasz, ale jak masz miejsce dobre gdzie będzie miała cały dzień słońce, to wydaje mi się, że chyba lepiej na dworze będzie puchnąć.
 7. @Szczurek11 @Szczurek11 to jest automat?
 8. @Szczurek11 jak nie zmienisz lampy to będzie parę g jak dobrze pójdzie, i to chujowiej jakości. Ile one czasu kwitnie ?
 9. @dantes205 jak masz za wysokie pH to dolomit nie pomoże. Musisz zakwasić glebę.
 10. @Zielone krainy jak to mój stary z profilowego xd.
 11. @SmerfetkaCannaGram możesz mieć żeby później szczytu podwiesić, bo się będą łamać. Ziomek ode mnie raz robił też na systemie, i mówił, że niewygodne to było. Czasem się rurka zapcha albo coś i musisz jednego ręcznie podlewać, on tak miał kulka keramzytu wpadła, tu masz tylko na dnie więc się to raczej nie wydarzy ale kto wie. Nie aż taki duży namiot więc może będzie łatwiej. Powodzenia.
 12. @SmerfetkaCannaGram jak chcesz scrog robić? Jedna duża siatka ? Czy nad każdym kwiatkiem osobna żeby było jak przejść ?
 13. @Smakosz nie wiem w jakich są opcjach ale litrowki będą ok jeśli są.
×
×
 • Create New...