Skocz do zawartości
WielebnyMerry

#3FR Quick Kush / 2x Mazar / 2x NoName HPS 150W

Rekomendowane odpowiedzi

@Dobry_Człowiek! tak, ale miesiąc temu normalnie wszystko śmiało bez zarzutu. Myślisz że to od zimna dostał w dupe?

Zawiodłem sprzęt na dogrzanie do mieszkania, włączę za 2h i zobaczę w najgorszym razie trza będzie kupić leda, no i na zaś jakieś propozycje na minimum 60x60 Max 80x80 żeby oświetla, wiadomo dobrze żeby nie drogi i się zmieścił w min. Wymiarze boska, z cena jakoś będę musiał sobie poradzić bo kryzys w zimę 

 

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester W ziemi nie będę grzebać bo niema po co. Wcześniej mogła być przyczyną porażenia temperatury, mianowicie @Dobry_Człowiek!  wspomniał że 29 to za dużo dla maluchów. Ale w tej sytułacji były 3 panny że liście były w pionie ale 2 doszły do siebie a ta jedna nie daje rady.

Możliwe to może być że wiatrak wiał na nią i ja oziębił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WielebnyMerry napisał:

Możliwe to może być że wiatrak wiał na nią i ja oziębił?

musiała by być niska temperatura więc bardziej przysmalenie od zbyt wysokiej temperatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam oczywiście @Tomaszszym podlewam tak żeby woda nie przelatywała dziurami na spodzie. Wygląda coraz gorzej w najgorszym razie będę miał 3 panny, chyba to od gronie zapisane jest bo na każdej FR z 5 wychodzi 3, sorki z pierwszej FR miałem 10 i wyszło 3. Kiepski że mnie farmer, ale róże za to piękne mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WielebnyMerry nie zaczesto podlewales ja pakuje w glebę po paru godzinach moczenia i podlewam z kieliszka jak tylko ziemia przyschnie pare ml a kieliszek co 2 3 dni po wyjściu 

Edytowane przez Tomaszszym
Jeb korekta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym to wytłumawytłumaczczego ta jedna taka jest a pozostałe 3 zdrowe? Sam tego nie ogarniam daje jej 2 dni, jutro idą wszystkie pod HPS-a, temperatura jaką tam jest po nieskonczonym boksie to 20,5stC na zewnątrz nawet nie pytaj.

Wyciagajacego nie będzie, wlotowy pasywny albo również i jego nie będzie, będzie za to aparatura co2 domowej roboty i mieszak, jeśli temperatura będzie za wysoka uruchomie wlotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...