Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

@Bimbrownik kupił by tylko kwadrat 60x60 gorzej by był doświetlony tymi dwoma najtańszymi panelami ledam, bo jeden jest niby na powierzchnię 30x30 

@Obcyk19 a box wysokości 120cm nie jest jakiś mega niski, HPS można by było dać, musiał byś dać wentylację i zależy jaką masz w pomieszczeniu temperaturę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownik jest na Leda. Panel za 270 ale są też dwa za 100 to by mu chyba stykly od biedy. 

@Obcyk19 www.ledam.pl

 

Panele za 120 złotych będziesz miał migiem w domu. Ewentualnie na allegro zestaw żarówek jak u @Groovebusters tylko nie wiem ile Fruzia dała za takie żarówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam 4x 3500lm diall 28w 150zł

3x1500lm 14W 18zł

Czerwono-niebieskie 50W i 28W 86zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Owszem, popełniłam błąd kompletując powoli żarówki, mogłam od razu zainwestować te pieniądze w panel np. 60w z Ledam. Ale już za późno, Tobie @Obcyk19 nie polecam kupować żarówek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue ja również, każdemu kto jest w uprawę zaangażowany, ehh, nie mogę się doczekać by zobaczyć kwiaty tej wspaniałej rośliny.

 

Ale chyba z 5 zostaną w boksie 3 z tego że 2 jeszcze nawet się niewygrzebaly, chyba że w korzeń idą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co Wy narzekacie na te żarówki.. Ja mam set jaki mam i mi tak zapier... jakby na sterydach były. 

Chyba, że CFL też robi swoje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...