Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Widzisz @Obcyk19, że mądre głowy mówią, żebyś poczytał więcej więc czytaj i czytaj.

Myślę, że jesteś lepiej przygotowany niż widać to po Twoich chaotycznych postach. 

Ja skompletowałam panel z dwóch żarówek led grow z allegro i z mocnych ledów ze zdjętym kloszem. 

Teraz bym kupiła jakieś COBy full spektrum, ale jak włożyłam w coś pieniądze to chcę to używać. 

Z doświadczenia wiem, że ukrywanie takich rzeczy po prostu Ci nie wyjdzie. 

Może spróbuj outdoor? 

@Farmerka jeśli nie @Bimbrownik, to ja zapraszam na kawę i piwo, przyjdę z ładnym kwiatostanem ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne godziny a Ruskie kobiety nadal się obrażają, gdzieś czytałem że można im delikatnie pomóc, z wyczuciem wcisnąć pestki! co o tym sądzicie? Dodam że kielkowanie odbywać się już dziś o 13 będzie 48h z doświetleniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Zona wczoraj kupila flaszke Baileys  Strawberries & Cream   , stoi w lodowce jeszce nie otworzona, wpadaj. Ja sobie desperado  bede siorbal  ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Groovebusters napisał:

Z doświadczenia wiem, że ukrywanie takich rzeczy po prostu Ci nie wyjdzie. 

Może spróbuj outdoor? 

Zawsze może powiedzieć, że trzyma papryczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka Na zwolnieniu siedze, z nudow juz mi na dekel bije ? Wpadnij to mi krzaki poprzycinasz, juz czas. a mi sie nie chce ?


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerka @Groovebusters @CheMsKuN @EneDue przepraszam czy ja nie mam już nic do powiedzenia? 

@Farmerka Ty nie chcesz do nas to my do Ciebie. Rób kawę

@EneDue wygrałeś. Wiem, że obiad z facetem brzmi niepokojąco ale 'noł homo maj frends' 

Na jedzonko zawsze się złowię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...