Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Niejedno przeżyłam, ale nalotu nigdy nie było. Są komunikatory jak Wickr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie patrzeć około 54h kielkowanie. Z kolejnej strony co nie wyjdzie to tym co wyjdą będą miały więcej miejsca, acz kolwiek wolał bym all żeby wyszły, bo jedną na out by poszła nawet miejsce fajne wczoraj znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Obcyk19 Czekaj dalej moze jeszcze wyjda. Czasam pestki potrafia zadziwic, 3 na 5 wyjdzie na drugi dzien a pozostale po tygodniu. Jak nie wyjda po 7 dniach to do kosza i mocz nowe pestki.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś problemy z kielkowanie nasion WR pełno

sezonowe ??

Prawie 3 doby na wacikach 1,5 doby w ziemi i ciężko im to idzie mimo pomocy. Sprawdzałem kiełki są 2 się daleką i wyjdą ale długo za dluģo, ktoś tak miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomagałem im właśnie przez naciśnięcie skorupki delikatnie aż strzeli, co spowoduje otworzenie pestki i pomoc w kielkowaniu. Fakt że twarde to są, typowe ruskie . No cóż 2 WW i 1 ta ponad ziemią z kluskami, zdjęcia rano zapodaj, martwi mnie tylko te kielkowanie! Fakt że to 5 dzień od zakończenia w wodzie ale na niektórych FR u nie których to 3 piętra już 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16/06/2020 o 20:27, Bimbrownik napisał:

Ja sobie zrobię kieszonkowy box oświetlany zapałkami. Myślę spokojnie zmieścić 3 sezony

Z kartonu robisz? Zrób mi też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...