Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze co to daj żyć im własnym rytmem. Ja mam ziemię że sklepu, na opakowaniu pisało że ma nawozy podstawowe. Z tyłu opakowania ziemi pisze co w niej jest i jaka to ziemia. Drugie co musisz zrobić to lac samą wodę na początku i obserwować, jak będzie blada to dajesz jej nawóz. Podlewasz kiedy widzisz że ma sucho . Podlewasz tyle żeby całość korzeni miała picie. Nie msltretujesz jej na siłę bo wszyscy mówią że już pora na lat czy toping tylko wid,idź że jest silna i zdrowa to ją wtedy katujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17/06/2020 o 06:21, EneDue napisał:

@Bimbrownik sarkazm to za wysoko. ?

@Obcyk19 300 ml na sezonowke to za mała donica. Robisz sobie z nas jaja czy faktycznie nic nie czytałeś i nic nie wiesz na ten temat? Bo ja mam wrażenie że sobie założyłeś post w którym sobie jaja robisz. Chłopie na sezonowke potrzebujesz donicy  10 litrów czyli samych donic masz 50 litrów na pięć krzaków. Kup piec takich donic i wciśnij do boxa 60/60/120

Ja chyba po prostu czegoś nie kumam. Może za głupi jestem

10l donica to dobra na automaty, na sezonówki  minimum 20l bo inaczej ograniczasz ich potencjał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farben2 siedzą w 11L albo 17L dokładnie wiem ale są duże, choinki się do nich wykopuje.??? 

Tak poza tym dziś lecimy z pamiątkami na flo, postanowiłem nie tracić czasu i tak już 37dni siedzą na weg. Za moje podejście przepraszam wszystkich ale raczej nic z tego nie wyjdzie. Do tego WR siedzi od początku w domciu 0,5L i ma zaledwie 2 piętra hahaha????

Edytowane przez WielebnyMerry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, na aliexspres znalazłem takie cudo:

1.CREE CXA2530 600W COB LED rosną światła

  • Pełne spektrum dla etapu wegetatywnego i kwitnienia: 430 ~ 440nm, 450 ~ 475nm, 620 ~ 630nm, 650 ~ 670nm, biały, IR(730nm
  • Diody led: 2 szt. CREE CXA2590 300W rosną diody led
  • Moc LED: 2x300 w = 600w
  • Rzeczywiste zużycie energii: oszczędność energii, zużywa tylko około 105W ± 5% mocy, znacznie lepiej niż ten sam produkt na rynku
  • Wymiar: 267x188x70mm
  • Obszar pokrycia: około 2.0x2.0 stóp kwadratowych (obszar oświetlenia i wysokość są zmienne w zależności od różnych roślin i środowisk)
  • Waga netto: 2.5kg
  • Kąt świecenia LED: 70 °-90 °
  • Lumenów: 6000lm

co sadzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwna sprawa 

Panel Grow LED 25W, 21x3W High power LED

Kupując w.w. 3 ledy lepiej wyjdę na tym jak bym miał kupić z aliiexspres tego co wcześniej pokazałem.

Weźcie coś doradzicie na boxa około Max 0,5m2 na kolejną fotorelek chcemy się jak kupon przygotować, fundusz Max! 400-500 polskich rubli. Stawiam na ledy bo HPS to tragicznie żre prąd i boję się przypału! A ledy np. 300W ciągnie około 110W i starcza na box 60x60, wiec różnica jest no i wydajniejsze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...