Skocz do zawartości
WielebnyMerry

Pierwsza i z przebojami, 3xWR, 2xWW

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Obcyk19 napisał:

Nie nieuszkodziłem, po prostu muła zlapaly. Co do przebudowy box, można pomalować środek farbą  elewacyjną białą firmy brilux?

Mozesz, a jesli farba jest matowa to juz wogule bomba. Aha,  hps to od juz dosyc dawna niedoceniane zrudlo swiatla, wypieraja go ledy. Ale ludzie zapominaja ze na hpsie jak  dobrze poprowadzisz panny, to tez zbierzesz w chuj doslownie, dobrego zielska. Tak ze dobra decyzja  z ta zarowka hps.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, EneDue napisał:

@Aron chodzi o koszta. To co ty masz w żarówkach panel byś miał podejrzewam. Kwestia ile kasy się przeznaczy i temperatura jaką emanuje dane oswietlenie

No około 130 zł. Ale czy ten panel z ledam za 144 zł dałby radę oświetlić pow 0,21mkw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i odjebalem jak chuj! Strefę na box pomalowalem pierwszy raz na bialo jutro poprawka  na 2x podłączanie wentylacji i myślę że w czwartek piątek wlizie kobity, może ruskie się pokażą łaskawe i wyjdą 2 pozostałe, więc na HPS150 łapie mi przestrzeń na minimum czyli 18800lumenow box się przerodził na 70x90! Auu, ew. Postawię ściankę i to zmniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester ten z media w.w. zda egzamin? Koszt to 60 zeta

https://www.aleno.pl/dospel-wentylator-euro-1-007-0051?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

I taki wentyl jako wyciągający, do odblyslnika założę szybę i w ten sposób zrobię ala'cooltuba. 

Edytowane przez Obcyk19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Obcyk19 napisał:

Nawilżacz N'OVEEN UH-102 Biało-zielony inwestować się opłaci??

Ja bym brał biało-czerwony. Patriotycznie by było. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc HPS zamontowany, wentylator wyciągający zamontowany" łazienkowy", box pomalowany na 3x3bxiala farbą mat.

Niestety nie zdążyłem dziś zamontować podającego powietrze  świeże. Z 5 pestek zostały 3 i raczej tak zostanie chyba że Pani niespodzianka dotrze.

Weg planuje na 4-5tygodni z treningiem lst po czym główny szczyt przyzna czyli fim. 

Jutro fotki zrobię panienek a na week wrzucam do docelowych doniczkek bo ledwo wypuściła 1wsze liście a już drugie piętro puszcza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały UP 3 dzień od wyjścia +1 dla WW

Dziewczęta się wyciągnęła z powodu nie doboru wcześniej światła, ale mam nadzieję że zmiana otoczenia oraz najważniejsze światełka na HPS 150W z odbłyślnikiem da im to odbić.

1593119397000652967981861992423.jpg

15931194772091192895159031455196.jpg

15931195008401514146677513810861.jpg

15931195280472838695429127422806.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było sucho wiec podlałem biohomusem extra 4 nakrętki na 2l wody, kolejna dostaną za około tydzień teraz sama woda. Po obserwacji nie stwierdzam niestrawność roslin, no i oczekuje na koronki by przesadzać w docelowe 11l ale to pewnie jeszcze potrwa?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samym spodzie dodam że wysyłana sporą warstwą keramzytu wiec mogą mieć ciężej przejść na dno.

A kolejna sprawa że nie znalazłem nic konkretniej o przesadzanie niż obserwować po dnie.

Kolejna sprawa że nasionka ze sklepu jakiego brałam mają problem z kielkowanie, tym razem chodzi o odmiane northern soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...